53. Uluslararası Antalya Film Festivali başladı!

53. Uluslararası Antalya Film Festivali başladı!

Antalya halkı ve tüm festival severler için bir gelenek haline gelen kortej, Antalya Kültür Park içerisindeki Cam Piramit Festival Merkezi önünden başlayarak, Akra Barut Otel’de sona erdi. Aynı akşam katılımcıların onuruna yemek de düzenlendi.

17 Ekim 2016 - 20:02 - Güncelleme: 17 Ekim 2016 - 20:15


Başlangıç törenine John Savage, George Hamilton, Esai Morales, Maria Garzia Cucinetta, Mustafa Alabora, Ali Düşenkalkar, Atilla Olgaç, Ali İpin, Aliye Uzunatağan, Ali Hürol, Ayten Uncuoğlu, Erdal Tosun, Erhan Yazıcıoğlu, Göksel, Gülseren Gürtunca, Gülsen Tuncer, Engin Ayça, Kazım Akşar, Özgür Çevik, Mehmet Özgür, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Nilperi Şahinkaya, Niyazi Özgün Çoban, Selim Gürata, Selim Bayraktar, Şebnem Gürsoy, Tijen Par, Ümit İbrahim Kantarcılar, Yılmaz Gruda, Yeşim Gül, Ziya Kürküt gibi oyuncular katıldı. 15 aracın hepsinin yanına birer güvenlik yerleştirildi. Geçiş, drone kameralar tarafından da kayda alındı.

Kortej sonrası Festival Başkanı Menderes Türel'in ev sahipliğinde akşam yemeği düzenlendi. Yemeğe korteje katılan ünlü isimlerle birlikte Audrey Taotou ve Andie MacDowell da vardı.

Bu haber 3734 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara'da psikolojik sorunları olduğu öne sürülen kadın, iki çocuğunu öldürdükten sonra polis ekiplerine teslim oldu.
Ankara'da psikolojik sorunları olduğu öne sürülen kadın, iki...
Başkent Ankara'yı hem dolu hem yağış vurdu....
Başkent Ankara'yı hem dolu hem yağış vurdu....

pendik escort