6 Haftada Selülitten Kurtaracak Egzersizler

6 Haftada Selülitten Kurtaracak Egzersizler

Kadınların yok etmek için her yolu denediği selülitlerden kolaylıkla kurtulabilmeniz için 6 haftada selülitten kurtaracak egzersizler hazırladık.

20 Ocak 2018 - 00:10


Kadınların yok etmek için her yolu denediği selülitlerden kolaylıkla kurtulabilmeniz için 6 haftada selülitten kurtaracak egzersizler hazırladık. Evde istediğiniz bir saatte uygulayarak ince ve selülitsiz bacaklara sahip olun.

6 Haftada Selülitten Kurtaracak Egzersizler

Selülit, ceset yağınız çok fazla olduğunda ve kasınız yeterli olmadığında ortaya çıkar. Selülitten kurtulabilmek için dürüst gıda Selüliti Yok Eden Gıdalar ve egzersizleri denemelisiniz. 6 haftada sizi selülit görünümünden kurtaracak egzersizler hazırladık.

Çalışma 1
Şekildeki pozisyonda uzanın. Bir bacağınızı kaldırın. Bu şekilde 5 saniye değin bekleyin. yavaşça indirin. Her ayak için 12 defadan oluşan 2 set yapın.

Alıştırma 2
Ellerinizi yere koyun ve bacaklarınızı uzatıp derinlemesine çekin. Daha Sonra, sağ bacağınızı kıvırın ve dizinizi karnınıza dek çekin. Her etap için 8 defadan 3 set yapın.

Alıştırma 3
Dambılları elinize alarak omuz genişliğinde durun. Nefes alırken dambılları kaldırın. Bu egzersizde bacaklarınızın gergin olmasına uyarı edin. 20 defadan 3 set yapabilirsiniz.

Egzersiz 4
Bir dambılı her iki eliniz ile tutun. yavaşça aşamalı olarak aşığı ve yukarı doğru hareket edin. Egzersiz esnasında kalçanızı gerginleştirin. 12 defadan 5 set yapabilirsiniz.

Alıştırma 5
Dizlerinize yaslanın ve ellerinizi yere koyun, kollarınızı düz tutun. Sırtınızı düz tutarak bir bacağı ağır ağır kaldırmaya başlayın. Bacağınızı olası olduğunca kaldırın ve birkaç saniye sabitleyin. Sonra başlangıç ??konumuna geri dönün. Her iki ayak için 15 defadan 2 set yapın.

Egzersiz 6
Ayağınızı omuzlarınızdan birazcık daha geniş bir aralıkla ayakta tutun. Dizlerinizi bükün, eller başınızın arkasına alın. Daha sonrasında adaleli bir şekilde sıçrayın. 20 defadan 2 set yapabilirsiniz.

sizlere www.ankaraport.net farkıyla sunulmuştur

Bu haber 1129 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..