Aleyna Tilki çözümü buldu! Tekrar sahneye çıkacak

Aleyna Tilki çözümü buldu! Tekrar sahneye çıkacak

16 yaşına rağmen içkili mekanlarda sahneye çıkan Aleyna Tilki Bakanlığın devreye girmesiyle artık buralarda sahne alamayacak. Fakat sahneye çıkmak için ısrar eden Tilki Avrupa'daki içkili mekanlarda sahneye çıkacak

25 Ekim 2016 - 14:33 - Güncelleme: 25 Ekim 2016 - 19:54

Cevapsız Çınlama şarkısı ile popüler olan Aleyna Tilki 16 yaşına rağmen içkili mekanlara çıkıp şarkı söyleyince Türkiye'nin gündemine oturmuştu. Konuyla ilgili ise Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yetkilileri harekete geçti ve Aleyna Tilki'nin bu tarz mekanlarda çıkması yasaklandı. Bunun üzerine İstanbul Valiliği'ne başvuran Tilki'nin avukatları buradan da ret yanıtı aldı. 

YURT DIŞINA ÇIKACAK

Çözüm arayışı içine giren Aleyna Tilki yurt dışına çıkacak. Avrupa'daki gece kulüplerin de sahneye çıkmaya hazırlanan Tilki hazırlıklara başladı.

OKULA DEVAM EDİP ETMEDİĞİ BİLİNMİYOR

Aleyna’nın ailesi okulu bıraktığı yönündeki iddialara ısrarla cevap vermiyor.

İÇKİLİ MEKANLAR MERCEK ALTINA ALINDI 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile İçişleri Bakanlığı da; 18 yaş altı çocukları çalıştıran içkili mekanları denetim altına aldı. Çocukların gece çalıştırılmasının kanunen yasak olduğunu belirten bakanlıklar, Türkiye genelinde gece çalışma ruhsatı olan iş yerlerini denetime aldı. Kanunlara göre, içkili mekanlarda çalışması mümkün olmayan Aleyna Tilki; 'Yanımda aem babam olmadan sahneye çıkmıyorum' demişti.

Bu haber 6383 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, cumhurbaşkanlığı adayı olduğunu açıkladı.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, cumhurbaşkanlığı...
Kemal Kılıçdaroğlu 'hazırız, kazanacağız' açıklamasını yaptı.
Kemal Kılıçdaroğlu 'hazırız, kazanacağız' açıklamasını...