Amadeus ve Corebit’ten turizm acentalarına bizitravel yazılımı

Amadeus ve Corebit'ten turizm acentalarına bizitravel yazılımı

Amadeus Türkiye ve Corebit, gezi acenteleri ve kurumsal firmaların en büyük dertlerine derman olacak yeni teknoloji çözümü ‘bizitravel ’ için işbirliğine gitti.

23 Ocak 2018 - 13:43


Amadeus Türkiye ve Corebit, gezi acenteleri ve kurumsal firmaların en büyük dertlerine derman olacak yeni teknoloji çözümü ‘bizitravel ’ için işbirliğine gitti. Amadeus ve yazılım firması Corebit ’in işbirliğiyle sektöre sunulacak olan “bizitravel” ürünü, yolculuk politikası ve biletlemenin yanı sıra onay akışları, uçuş takibi, masraf yönetimi ve raporlama gibi ihtiyaçları da karşılayacak.

Amadeus ve Corebit “Bizitravel” kullanıcısı bütün acentelere teknoloji yatırımı yapmaksızın kendi kurumsal müşterilerine hizmet verme imkanı sunuyor. Teknoloji çözümleriyle seyahat acentelerinin ihtiyaçlarını ön planda tuttuklarına şive yapan Amadeus Türkiye Genel Müdürü Eric Willems, “Defalarca acentelerimize en fazla fayda sağlamak için çalışıyoruz. Mahsul stratejimizi acentelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda şekillendiriyoruz. Bizitravel, basit kullanımı, kolay konfigurasyon ve seri implementasyonu tamamen kurumlara fazla uygun ve ölçeklenebilir bir sistem. Bizitravel ile şirketlerin çalışabileceği bir çözüm sunarak acentelerimizin iş hacimlerini artırmayı, işlerini geliştirmelerine tezgâhtar olacak ileri teknoloji çözümler sunmayı hedefliyoruz” dedi.

COREBİT'İN BIZITRAVEL SİSTEMİ NE SUNUYOR

Geliştirdikleri “bizitravel” sistemiyle ayrıca acentelere keza kurumsal firmalara birçok menfaat sunacaklarını belirten Corebit Kurucu Ortağı Yusuf Önder Us, “Yeni teknoloji çözümümüzü Amadeus ile acentelere ve kurumsal firmalara taşımak bizleri heyecanlandırıyor' dedi.

Yusuf Önder Hafıza bizitravel sistemi ve avantajları hakkında da şu bilgileri verdi; Geliştirdiğimiz yeni çözüm “bizitravel” ile sunacağımız avantajları iki bambaşka çatı aşağıda değerlendiriyoruz. Bunlardan birincisi acenteler için sunacağımız avantajlar. Acentelerimiz daha bereketli çalışarak, zamanı daha iyi yönetebilecekler. Yeni ürünümüz acentelere, çok yüksek yatırım maliyetleri gerektiren ve sürekli takip edilmesi gereken teknolojiyi uygun fiyatla alıp rekabet edebilir konuma gelmesi için yardım olacak. Mesai saatleri dışında da çalışan bir sistemle kullanıcılara gereklilik duydukları anda rezervasyon ve biletleme yapabilme olanağı ve kendi anlaşmalı uçak ve otel fiyatlarını müşteriye yansıtabilme gibi imkanlar sunacak” dedi.

KURUMSAL FİRMALARA NE SUNACAK : Bizitravel ’in kurumsal firmalara sağlayacağı avantajları da anlatan Yusuf Önder Düşünce, “Kendi kendine planlama ve biletleme ile işyeri çalışanları zamandan tasarruf edecek. Firmanın anlaşmalı havayolu, otel fiyatlarını kullanabilmesi sağlar, seyahat politikaları ve raporlamalar doğru maliyet avantajı elde edileceğini öngörüyoruz. Tüm kurum için tek bir merkezi sistem ihtiyaçları karşılayacak ve kurumlar çalışanlarının seyahat güvenliği için kimin nerede olduğunu anlık görebilecek. 7/24 mobil ve web sitesinden biletleme ve rezervasyon imkanı sayesinde işlemlerini kolaylıkla halledebilecek” diye konuştu.

sizlere www.ankaraport.net farkıyla sunulmuştur

Bu haber 35530 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mehmet erdogdu
    4 hafta önce
    Kurumsal firmaların gerçekten ihtiyacı o*** bir ürün olduğunu düşünüyorum . Parayı nereye harcadiklarinin farkında bile değiller çünkü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çi̇ftli̇k Bank'tan Afri̇n Kahramanlarina Destek...
Çi̇ftli̇k Bank'tan Afri̇n Kahramanlarina Destek...
Kütüphane için buluştular
Kütüphane için buluştular