Bakan Soylu nikah şahitliği yaptı!

Bakan Soylu nikah şahitliği yaptı!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Habip Yüksel ve Meral Hacımurtezaoğlu ile Samet Yüksel ve Tuğba Nuhoğlu çiftlerinin nikah şahitliğini yaptı. Bakan Aristokrat, AK Parti Of Belediye Meclis Üyesi Dursun Yüksel'in oğulları Habip ve Samet Yüksel'in Of ilçesindeki b.

20 Ocak 2018 - 16:39


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Habip Yüksel ve Meral Hacımurtezaoğlu ile Samet Yüksel ve Tuğba Nuhoğlu çiftlerinin nikah şahitliğini yaptı.

Bakan Aristokrat, AK Parti Of Belediye Meclis Üyesi Dursun Yüksel'in oğulları Habip ve Samet Yüksel'in Of ilçesindeki bir düğün salonunda düzenlenen nikah törenine katıldı.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'nun kıydığı nikahta, çiftlerin şahitliğini Egzersiz ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Aristokrat, AK Parti Trabzon milletvekilleri Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar, Salih Cora, Of Kaymakamı Eren Aslan, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi ve AK Parti Of İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu ile Mehmet Çakıroğlu yaptı.

Sarıalioğlu, önce Habip Yüksel ve Meral Hacımurtezaoğlu'nun, daha sonra da Samet Yüksel ve Tuğba Nuhoğlu'nun nikahını kıydı.

Evlilik cüzdanlarını Meral Hacımurtezaoğlu ile Tuğba Nuhoğlu'na veren Asilzade, "Güzel bir yolculuğa adım atıyorsunuz. giderken izdivaç akdinize hep birlikte tanıklık ettik. Ömür boyu mutluluklar diliyoruz'' diye konuştu.

sizlere www.ankaraport.net farkıyla sunulmuştur

Bu haber 14202 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ted Ankara Koleji’nden “çocuklar Susmasın” Etkinliği
Ted Ankara Koleji’nden “çocuklar Susmasın” Etkinliği
Afrin'de kaç terörist öldürüldü ? Beş köy daha temizlendi
Afrin'de kaç terörist öldürüldü ? Beş köy daha temizlendi