Cem Yılmaz Cansu Dere’nin kapısından döndü

Cem Yılmaz Cansu Dere'nin kapısından döndü

Cem Yılmaz ’ın Ayşe Hatun Önal ’la ilişkiye başlamadan önce eski sevgilisi Cansu Çay ’yle barışmak için ellerinde çiçeklerle kapısına gittiği ortaya çıktı.İlişkilerinin evliliğe gittiği konuşulurken Çay ’den ayrılıp Ahu Yağtu ’yla nikâh masasına oturan Yılmaz.

23 Ocak 2018 - 12:37


Cem Yılmaz ’ın Ayşe Hatun Önal ’la ilişkiye başlamadan önce eski sevgilisi Cansu Çay ’yle barışmak için ellerinde çiçeklerle kapısına gittiği ortaya çıktı.

İlişkilerinin evliliğe gittiği konuşulurken Çay ’den ayrılıp Ahu Yağtu ’yla nikâh masasına oturan Yılmaz, Habertürk'ün haberine göre boşandıktan sonradan eski aşkına mesajlar yolladı. 

CANSU ’DAN YÜZ YÜZE ÖZÜR DİLEDİ

Cansu Çay ’ye peş peşe özür ve vicdan azabı mesajları atan Cem Yılmaz, arkasında ama filmlerde görülebilecek bir jest yaptı. Ellerinde çiçeklerle Akarsu ’nin kapısına dayanan ve bir defa de yüz yüze özür dileyen meşhur komedyen, buna rağmen eski aşkından ret cevabı aldı. Cansu ’dan ümidi kesen Yılmaz bir vakit Avustralyalı Melanie Shepherd ’le aşk yaşadıktan sonradan mutluluğu Ayşe Hatun Önal ’la yakaladı.

Cansu Dere ’nin Cem Yılmaz ’la bir küskün bir barışık yaşadığı 7 takvim ilişkileri 4 sene önce sona ermişti.

 

sizlere www.ankaraport.net farkıyla sunulmuştur

Bu haber 11318 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ted Ankara Koleji’nden “çocuklar Susmasın” Etkinliği
Ted Ankara Koleji’nden “çocuklar Susmasın” Etkinliği
Afrin'de kaç terörist öldürüldü ? Beş köy daha temizlendi
Afrin'de kaç terörist öldürüldü ? Beş köy daha temizlendi