Evden Eve Taşınmanın En Güvenilir Adresi : Özge Nakliyat

Evden Eve Taşınmanın En Güvenilir Adresi : Özge Nakliyat

Evden Eve Taşınmanın En Güvenilir Adresi : Özge Nakliyat

04 Ağustos 2017 - 10:26

Eşyaların zarar görmeden taşınması ve en iyi paketleme malzemeleriyle paketlenmesi, ev taşıma hizmetinin püf noktasıdır. İşinin ehli olan evden eve Trabzon firmaları, ev taşıma işlemlerinde, hızlı ve etkili çalışmaktadır. Öncelikle, ön keşif hizmetiyle, eşyalarınızın sığacağı kapalı özelliklere sahip araç tespiti gerçekleştirilir. Eşyalarınızın özelliğine göre gerekli olan ambalajlar tespit edilir. Ambalaj malzemeleri ve ambalajcı eleman tespitinden sonra, ev sahibinin isteğine bağlı olan sigortalama işlemi de, bu aşamada gerçekleştirilir.

Taşımacılıkda Ambalajlamanın Önemi

Özellikle, kırılabilen eşyaların ambalajlanması, önemli bir unsurdur. Kırılma özelliğine sahip bütün eşyalar, içi köpüklü ambalajlarla kutulanmaktadır. Bu şekilde, eşyaların zarar görmesi engellenecektir. Bu işlem için, işin uzmanı olan evden eve Trabzon ambalajcıları tercih edilmelidir. Kaba eşyalar da, sürtünmeden dolayı meydana gelebilecek çizilmelere karşı, özel olarak balonlu naylonlarla sarılır.

Özel Yük Asansörü

Ev taşıma işlemi için özel olarak üretilen yük asansörü, önünde boşluk olan pencere veya balkona kurulmaktadır. Raylar, bu pencerelere dayandırılır ve asansör, boş olarak bir kaç sefer yukarı aşağı indirilir. Elektrik telleri ve ağaçlar, asansör kullanımına engel olmamalıdır. Asansörden, en ağır eşyaları bile, rahatlıkla indirebiliriz. Mukavemeti yüksek olan mobilya ve buzdolabı gibi birçok ürün, kapalı kasa araçların en altına yerleştirilir. Üst kısımlara, kırılma özelliklerine göre, eşyalar, dikkatlice istiflenir. Yük aracı yola çıktıktan sonra, asansör aracı da beraberinde, yeni adrese yola çıkmaktadır.

Pratik ve Tecrübeli Çözümler

Özge Nakliyat firması, evden eve taşıma işleminin son merhalesi olan, 'yük indirme' işlemini, aynı ciddiyetle gerçekleştirmektedir. Yük indirme işleminin başarı ile gerçekleşmesi için, kırılabilir eşyalar, özenle, yeni adrese indirilir. Bu adreste, yardımcı eleman vasıtasıyla, paketler açılır ve yerleştirme işlemleri gerçekleştirilir. Asansör yardımıyla, evden eve Trabzon kategorisinde, bu işlemler, kısa zamanda gerçekleşmektedir. Konusunda uzman personeliyle, firmamız, evden eve taşıma işlemlerini, kısa zamanda, başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Daha detaylı bilgi için : www.ozgenakliyat.com

Bu haber 86883 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara'da Kızılcahamam ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi ölürken 6 kişi de yaralandı.
Ankara'da Kızılcahamam ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3...
Yaşlı Bakıcı Hizmetleri Ankara
Yaşlı Bakıcı Hizmetleri Ankara