Full HD Filmleri Ücretsiz İzleyin

Full HD Filmleri Ücretsiz İzleyin

Full HD Filmleri Ücretsiz İzleyin

06 Temmuz 2017 - 16:51

Full hd film izle diyerek en yeni filmleri seyredebilirsiniz. En yeni, en zevkinize hitap eden filmler artık tek tık kadar uzağınızda. Birçok kategoride filmler bulunuyor. Herkesin zevki başka, elbette ki izlemeyi tercih ettiği filmde başka. Amerikan yapımı filmlere çok fazla ilgi duyuyoruz. Bu bir yana ancak hint filmleri yani bollywood filmleri de Türkiye de en çok rağbet gören filmlerin başında geliyor. Bollywood filmleri son birkaç senedir revaça yükselse de hala daha popülerliğini sürdürüyor. Bollywood filmleri genel yapım itibariyle yerli yapım filmlerden de Amerikan yapımı filmlerden de ayrılıyor. Amerikan yapımı filmler genel olarak 80 dakika ile 120 dakika arası sürerken, bollywood filmlerin en kısa filmler dahi genel olarak 180 dakika sürüyor. Bunun için öncelikle süre itibariyle diğer filmlerden ayrılıyor. Ayrıca bollywood filmleri ister dram olsun, ister komedi kesinlikle bir müzikal havasında yapılıyor. Drama dahi müzikal giriyor. Filmin süresini uzun olması da bu müzikallerden kaynaklı olabilir. Bunun için de bollywood filmleri her türlü eğlenceli bir yapıda oluyor. Bollywood filmlerinin komedisi özellikle gayet seviyeli durumda. Bizde komedi biraz bel altına vururken, bollywood filmlerinin konusu genel itibariyle genel hayat içinde komedi yaratılıyor. Ayrıca mizansen de oldukça gelişmiş durumda. Filmi izlerken genel bir tebessüm suratınızda kalıyor. Yerli yapım filmlerde devamlı bir tebessüm olmazken, belli yerlerde kahkahadan kırıp geçilirken, bollywood filmlerinde belki bir espri sizin kahkahadan yıkılmanızı sağlamıyor ancak filmden gerçekten keyif almanızı sağlıyor. Bunun için de bollywood filmleri tercih edilen kategorilerin başında geliyor.

Hd film izle diyerek her kategoriden filmi izleyebilirsiniz. En çok rağbet gören kategorilerden bir tanesi de şüphesiz ki dram filmleri. Dram filmleri özellikle tercih edilen kategorilerin başında geliyor. Dram filmlerinin konusu genel olarak aşk olsa da nadir olarak da olsa aile ile ilgili de dram filmleri çekiliyor. Hata aile ile ilgili olan dram filmleri daha çok tutuyor ve daha çok beğeniliyor. Dram filmi denildiğinde akla ilk gelen filmlerin başında bir zamanlar çok ses getiren Beyaz Melek geliyor. Konusu itibariyle gerçekten yıllarca ses getirmiş bir filmdir. Güneşi Gördüm filmi de aynı şekilde uzun süre ses getirmiş olan dram filmlerindendir. Dram bazı kişilerin özellikle favorisi olmuştur ve dram filmlerinden vazgeçemezler. Bazıları ise drama karşı gerçekten antipatik davranır. Çünkü normal hayat zaten dram gibidir ve bir de filmde dram seyretmek yerine gülümsemek daha çok tercih edilmektedir. Bu sebepten ötürü de bazı kişiler tarafından dram filmleri çok fazla tercih edilmemektedir. Dram olsun, komedi olsun film izlemek güzeldir. Günümüzde film izlemeye çok yakın olmamız ve çok basit şekilde film izliyor olmamız da ayrıcalıklı olmamızı sağlamaktadır. Bunun için de ek tık kadar uzağınızda olan filmleri izlemek için kendinize zaman ayırmalısınız.

Film izlemek gerçekten büyük bir keyiftir. Boş zamanlarınızda film izlemeniz hem keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak, hem de gerçekten boş vakitlerinizi değerlendirmenizi sağlayacaktır. Bu sebepten ötürü de boş zamanlarınızı gerçekten boş geçirmek yerine bir film izleyerek geçirmeniz sizin için hem güzel bir zamanı doğuracaktır, hem de zamanınızı gerçek anlamda değerlendirmiş olacaksınız. Filmin bir genel kültür olduğunu unutmamalısınız. Genel kültürünüzü genişletmek için elinize açıp film özetlerini okumak yeterli olmaz. Filmleri gerçekten izlemeniz gerekmektedir. Hele ki belli başlı baş yapıtlar vardır. Herkesin mutlaka bir kere de olsa izlemesi gereken filmler vardır. O filmleri mutlaka izlemeniz gerekmektedir. Oscar filmleri vardır, bazı filmleri izlemediyseniz, film izledim dememelisiniz. Elbette ki güncel filmleri takip etmelisiniz. Ancak daha önceden çekilmiş ve tarihe gerçekten adını yazdırmış olan filmler vardır. Bu filmleri izlemek için kendinize mutlaka zaman ayırmalısınız. Bu sayede geçmişten geri kalmadığınız gibi günümüzü de takip edebilirsiniz. Film izlerken kendinize bir prensip belirlemelisiniz. Haftada iki kere mi film izlemeye vaktiniz oluyor? O halde bir gün geçmişte olan ve gerçekten tarihe adını yazdırmış, herkes tarafından izlenmesi gereken ve başarısı tasdiklenmiş filmleri izlemelisiniz. Diğer günde ise yeni filmleri keşfetmeli, yeni yolculuklara çıkmalısınız. Müzikal filmler izle diyerek siz de hem günümüzü takip edebilir, hem de geçmişe el uzatabilirsiniz.

Bu haber 39533 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara'da Kızılcahamam ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi ölürken 6 kişi de yaralandı.
Ankara'da Kızılcahamam ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3...
Bedelli askerlik teklifini de kapsayan torba yasa, Meclis Başkanlığı'na sunuldu.
Bedelli askerlik teklifini de kapsayan torba yasa, Meclis...