Keçiören’de Operasyon Hareketli Gece: 32 Polis Ekibi 4 Saat...

Keçiören'de Operasyon Hareketli Gece: 32 Polis Ekibi 4 Saat Boyunca

Keçiören Belediyesi ile Keçiören İlçe Emniyet Müdürlüğü iş birliği ile Keçiören genelinde yapılan huzur operasyonu başarıyla gerçekleştirildi.

10 Mart 2017 - 09:01 - Güncelleme: 10 Mart 2017 - 10:38

Keçiören Belediyesi ile Keçiören İlçe Emniyet Müdürlüğü iş birliği ile Keçiören genelinde yapılan huzur operasyonu başarıyla gerçekleştirildi.

Keçiören Kaymakamlığı tarafından planlanan operasyona Keçiören Zabıta Müdürlüğü'nden 9 Zabıta Ekibi ve Keçiören Emniyet Müdürlüğüne bağlı 7 polis merkezinden 32 polis ekibi katıldı.

Operasyonun amacı ve içeriği Keçiören'de olması muhtemel olayları önceden önleyebilmek, işlenmiş suçların firari sanıklarının yakalanmasını sağlamak, uyuşturucu madde bulundurmak , kullanmak veya satışına ilişkin şüphelileri tespit ve yakalama, huzur ve güven ortamının muhafazasını temin etmek olarak belirtildi. Saat 20:00 -24:00 arası gerçekleştirilen huzur operasyonunun kapsamı ise umuma açık 69 park ve bahçe olarak belirlendi. Şahısların PTS ve GBT araştırmaları, araç arama ve park-bahçe alan taramasının yapıldığı operasyon, vatandaşların da takdirini kazandı.

Güvenliğe yönelik  yapılan uygulama ile olası tehlikeler bertaraf edilirken vatandaşlar da güvenlik güçlerine önlemlerden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Keçiören'de huzurun ve güvenliğin sağlanmasında güvenlik güçlerinin işini kolaylaştıran vatandaşlara anlayışlarından ötürü teşekkür ederken," Emniyet güçlerimiz gereken tedbirleri alıyor, bizler de kendilerine yardımcı oluyoruz.  Her şey vatandaşımızın huzuru için... " ifadesini kullandı.

Bu haber 47339 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bedelli askerlik teklifini de kapsayan torba yasa, Meclis Başkanlığı'na sunuldu.
Bedelli askerlik teklifini de kapsayan torba yasa, Meclis...
Yaşlı Bakıcı Hizmetleri Ankara
Yaşlı Bakıcı Hizmetleri Ankara