Medikal Estetik Uygulamalarında Son Dönem...

Medikal Estetik Uygulamalarında Son Dönem...

Medikal Estetik Uygulamalarında Son Dönem...

09 Ocak 2017 - 02:00 - Güncelleme: 11 Ocak 2017 - 17:42

Estetik olarak, medikal anlamda son dönemde en çok başvurulan yöntemlerden biri hyaluronik asidin enjekte edilmesidir. Buna dolgu uygulaması da denmektedir. Medikal estetik dolgu uygulamaları ise vüdumuzun pek çok bölgesinde uygulanması, özellikle de yüz bölgesine uygulandıktan sonra herhangi bir acı ya da ağrının olmaması ve de günlük hayata hemen dönülebilmesi açısından sıklıkla tercih edilir.

Uzun yıllardır estetik alanında en çok tercih edilen dolgu uygulamasıyla, yüzünüzde var olan derin ya da ince çizgilerinizi, kırşıklıklarınızı giderebilir; yanaklarınızda oluşan sarkık ya da çökük alanlarını yok edebilir ve doğal görünümünüze kısacık bir işlemle kavuşabilirsiniz. Bizler, Lazer Epilasyon Merkezi olarak, Medikal Estetik Hekimi Dr.Mehmet Akgün uygulamalarıyla, medikal estetik uygulamaları alanında tüm deneyimimizi paylaşmak ve sizleri bir kat daha mutlu etmek adına, dolgu uygulamalarımızla da hizmetinizdeyiz.

Dolgu uygulaması nedir diye soracak olursanız;

Yaşla birlikte vücutta azalan asit ve yağlar, güneşin zararlı etkileri ve vücudumuzun artan yaşla birlikte yer çekimine yenik düşmesi sonucu, bazı bölgelerimizde kırışıklıklar ya da sarkmalar görülebilir. Sarkma ve kırışmaları gidermek, oluşan çizgileri yok etmek ve yüzünüz doğal görünümüne kavuşturmak için hyaluronik asidin, gerekli alana enjekte edilmesi işlemine dolgu işlemi denir. Kozmetik bir işlem olan bu uygulamanın, süresi az ve uygulanma şekli oldukça basittir. Lokal anestezinin kremlerle yapıldığı ya da çok gerekli görülürse ilaçlar yapılması, sizleri günlük yaşamınızdan da alıkoymaz. Böylece kısa sürede şahane bir görünüme ulaşıp, günlük hayatınıza öz güveniniz daha da artmış mutlu bireyler olarak devam edebilirsiniz.

Dolgu Çeşitleri Nelerdir?

  • Dudak dolgusu
  • Burun dolgusu,
  • Yanak dolgusu,
  • Şakak ya da alın dolgusu,
  • Gözaltı dolgusu,
  • Çene dolgusu,
  • Kaş dolgusu.
  • Yüz dolgusu

İhtiyacınıza göre yapacak olduğumuz medikal estetik uygulamalarından dolgu uygulamasının sonuçlarını, ortalama 6 ile 24 ay arasında hissedebilirsiniz. Seçtiğiniz dolgunun türüne göre ise bu süre değişkenlik gösterebilir. Özellikle yanak bölgesinde ya da kaş arasında derin çizgileri olan kişilerin botox uygulamasıyla birlikte uygulanması tavsiye edilir. Tüm bu hizmetler ve daha fazlası, uygun fiyatlarımız ve deneyimli, alanında uzman ekibimizle sizlerle...

Bu haber 14293 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara Topraklama Ölçümü....
Ankara Topraklama Ölçümü....
Ankara'da bir lisenin erkek yurdunda yaşanan cinsel istismar skandalı....
Ankara'da bir lisenin erkek yurdunda yaşanan cinsel istismar...
Eskisehir Escortevden eve nakliyat