Nejat İşler’i polis böyle dışarı attı

Nejat İşler'i polis böyle dışarı attı

Meşhur oyuncu Nejat İşler, tuttuğu takımın maçını sahadan izlemek isteyince polis tarafından sahadan çıkarıldı. Bodrum büyük kasaba standında oynanan Muğla 1.

23 Ocak 2018 - 12:35


Meşhur oyuncu Nejat İşler, tuttuğu takımın maçını sahadan izlemek isteyince polis tarafından sahadan çıkarıldı. Bodrum büyük kasaba standında oynanan Muğla 1. Acemi Kümede uğraş eden Ortakent - Yahşispor ile Gümüşlükspor, Bodrum Büyük Kasaba Stadında karşılaştı. Karşılaşmayı 2-1 kazanan Ortakent - Yahşispor, 1. Acemi Küme Şampiyonu oldu. Gümüşlükspor ’u destekleyen İşler ise önce taraftarların yanında maçı izledi. Tuttuğu takımın yönetiminde de olan İşler, sonradan stada girdi. Bir müddet maçı stat içerisindeki kulübeden izleyen İşler ’e polis müdahale etti. İşler polislere kimliğini gösterdikten sonra stat dışına çıkarıldı. Maçı stat kapısından izleyen İşler futbolcuların aleyhinde ekip futbolcuları ile tartışmasına tepki göstererek tekrar içeri girmeye çalıştı. Polis engeli ile karşılaşan İşler, maçın son dakikalarını ise ayakta izledi. Maçın bitiş düdüğü ile stada giren meşhur oyuncu önce Gümüşlükspor futbolcularını sakinleştirmeye çalıştı. Golleri sayılmadığı için hakemin üstüne yürüyen futbolcular ile bir müddet konuşan İşler daha sonra hakemleri korumak hakem odasına değin hakemlere eşlik etti. Gümüşlük taraftarlarını da sakinleştirmeye çalışan İşler, hakemlere siper oldu.
 Maç ardından Gümüşlükspor oyuncularının yanına giden İşler futbolculara ateş püskürdü. Sakin olmalarını söyleyen İşler bu bir futbol olur böyle şeylerde sakin olun arkadaşlar diyerek ortamı yumuşatmaya çalıştı.