Su kesintisi 13 Mart iller tam liste -İSKİ sular ne zaman gelecek?

Su kesintisi 13 Mart iller tam liste -İSKİ sular ne zaman gelecek?

Su kesintisi hangi illerde olacak İSKİ 13 Mart Salı açıklaması ne, sular ne vakit gelecek? Kağıthane-Levent Ana İsale Hattında yapılacak olan yenileme ve bakım-yenileme çalışması nedeniyle 13 Mart 2018 Salı günü 10:00 ile 14 Mart 2018 Çarşamba günü 16:00 saatleri arasında 30 .

13 Mart 2018 - 08:22


Su kesintisi hangi illerde olacak İSKİ 13 Mart Salı açıklaması ne, sular ne vakit gelecek?

Kağıthane-Levent Ana İsale Hattında yapılacak olan yenileme ve bakım-yenileme çalışması nedeniyle 13 Mart 2018 Salı günü 10:00 ile 14 Mart 2018 Çarşamba günü 16:00 saatleri arasında 30 saat süreyle Beyoğlu, Şişli, Kağıthane, Beşiktaş, Eyüpsultan ilçelerinde bir takım bölgelerde su kesintisi yapılacak.

30 SAATE VARAN SU KESİNTİLERİ BU İLÇELERDE YAŞANACAK: Kağıthane-Levent Asıl İsale Hattında yapılacak olan yenileme ve bakım-yenileme çalışması nedeniyle 13 Mart 2018 Salı günü 10:00 ile 14 Mart 2018 Çarşamba günü 16:00 saatleri arasında 30 saat süreyle Beyoğlu, Şişli, Kağıthane, Beşiktaş, Eyüpsultan ilçelerinde bir takım bölgelerde su kesintisi yapılacak.

İSKİ tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Kağıthane - Levent Belli Başlı İsale Hattında yapılacak olan yenileme ve bakım-yenileme çalışması nedeniyle; 13 Mart 2018 Salı günü 10:00 ile 14 Mart 2018 Çarşamba günü 16:00saatleriarasında 30 saat süreyle altında belirtilen bölgelere su verilemeyecektir.

Beyoğlu
Kaptan Paşa, Piyale Paşa, Fetih Tepe, Piri Paşa, Keçeci Piri, Kulaksız, İstiklal, Yenişehir, Hacı Ahmet, Bostan, Bülbül, Kocatepe, Çukur, KalyoncuKulluğu, Sururi Mehmet Efendi, Yahya Kahya, Çatma Mescit, Kamer Hatun, Hüseyinağa, Kuloğlu, Şehit Muhtar, Cihangir, Kılıç Ali Paşa, Firüz Ağa, Evliya Çelebi, Şahkulu, Asmalı Mescit, Katip Mustafa Çelebi ve Tomtom Mahalleleri ile Ömer Avni, Örnektepe ve Pürtelaş Hasan Efendi Mahallerinin üstkotları

Şişli
Gülbahar, Mecidiyeköy, Kaptan Paşa, Halide Edip Adıvar, Halil Rıfat Paşa, Mahmut Şevket Paşa, Cumhuriyet, Duatepe, Merkez, 19 Mayıs, Meşrutiyet, Halaskargazi, Teşvikiye, Harbiye, İnönü, Ergenekon, Bozkurt, Eskişehir, Feriköy, Plato, Kuştepe, İzzetpaşa, Esentepe ve Fulya Mahallesi

Kağıthane
Gültepe, Harman Yığın, Telsizler, Ortabayır, Çağlayan, Bağımsızlık, Gürsel, Talatpaşa, Mehmet Akif Ersoy, Nurtepe, Hamidiye ve Merkez Mahalleleri ile Yahya Kemal Mahallesi üstteki kotları.

Beşiktaş
Levent, Etiler, Kamu, Nispetiye, Kültür, Akat, Rumelihisarı, Gayrettepe, Dikilitaş, Balmumcu, Yıldız ve Levazım Mahalleri ile Bebek, Arnavutköy ve Kuruçeşme bölgelerinin üst kotları.

Eyüpsultan
Hasdal Askeri Kışlası, Kemerburgaz (Mithatpaşa ve Mimarsinan) ve Göktürk Mahalleri"

sizlere www.ankaraport.net farkıyla sunulmuştur

Bu haber 575 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara Barosu'na talip
Ankara Barosu'na talip
Acil Kargolarınız İçin Uçak Kargo Tercih Edin.
Acil Kargolarınız İçin Uçak Kargo Tercih Edin.