Telefon E-ticaret Sitesi ikincielmobil.com Bitcoin ile Ödeme Almaya...

Telefon E-ticaret Sitesi ikincielmobil.com Bitcoin ile Ödeme Almaya Başladı

Telefon E-ticaret Sitesi ikincielmobil.com Bitcoin ile Ödeme Almaya Başladı

12 Şubat 2018 - 10:47 - Güncelleme: 12 Şubat 2018 - 11:28

Günümüzün en popüler konularından biri de hiç şüphesiz kripto paralar. Bir çok kişinin sadece sanal bir yatırım aracı olarak bildiği fakat harcamaya nasıl dönüştüreceğini bilmediği Bitcoin gibi kripto paralar ile alışveriş, teknolojiyi yakından takip eden firmalar arasında hızla yayılıyor. 2017 yılında kurulan ve hızlı bir büyüme trendi içinde olan ikincielmobil.com de kripto paralar ile alış veriş imkanı sunuyor. Hem de sadece Bitcoin ile değil bunun yanında en çok kullanılan Ethereum, Ripple, Litecoin ve Bitcoin Cash sanal paraları da ödeme seçeneği olarak eklenmiş.

2017 yılında kurulan ikincielmobil.com sıfır ve ikinci el telefon ticaretinde iddialı bir site. Telefon sektörüne odaklanmış bir pazar yeri olarak dikkat çeken sitede, sadece telefon üzerine kurulu olduğundan telefonla ilgili her şeyi bulabilmek mümkün. İkincielmobil, bu alanda yoğunlaşarak internet üzerinden yapılan telefon alışverişinde yaşanan sıkıntılara toptan çözüm sunmayı hedefliyor.

Sitede nasıl kripto para ile alış veriş yapılacağından da bahsedilmiş. Öncelikle ikincielmobil.com’un desteklemiş olduğu beş kripto para (Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin ve Bitcoin Cash) çeşidinden birine sahip olmalısınız. Daha sonra satın almak istediğiniz telefon için, satın alma sayfasında “Kripto Para ile Öde” butonuna tıklamanız gerekiyor.


 

Ödeme yapmak istenen kripto para türünü seçtikten sonra kendi cüzdanından ikincielmobil.com cüzdanına ilgili miktarı 10 dk içinde göndermeniz gerekiyor. Yapmış olduğunuz işleme ait Transaction Hash’i blockchain üzerinden bularak sitedeki transaction hash kutucuğuna ekliyorsunuz. Sonra “Ödeme Onayla” butonuna tıklayarak ödemeyi onaylıyorsunuz. Gönderdiğiniz ödeme ikincielmobil.com tarafından kontrol ediliyor. Onaya müteakip satıcıya ödeme yapılıyor.


 

Kripto para ile biraz ilgili olan okurlar ödemenin aslında ne kadar basit olacağını fark edeceklerdir.

Kripto paranın değeri tartışılırken asıl kazananın kripto para protokolleri ve Blok Zincir teknolojik devrimine yatırım yapan firmalar olacağı aşikar.

Bu haber 18978 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ted Ankara Koleji’nden “çocuklar Susmasın” Etkinliği
Ted Ankara Koleji’nden “çocuklar Susmasın” Etkinliği
Afrin'de kaç terörist öldürüldü ? Beş köy daha temizlendi
Afrin'de kaç terörist öldürüldü ? Beş köy daha temizlendi