Ufak Tefek Cinayetler 13. birim 2. fragman yayınlandı Merve...

Ufak Tefek Cinayetler 13. birim 2. fragman yayınlandı Merve harekete geçiyor

Star Tv'de yayınlandığı günden itibaren reyting rekorları kıran ve sosyal medyanın gündemine oturan Küçük Cinayetler'in 13.

21 Ocak 2018 - 10:35 - Güncelleme: 21 Ocak 2018 - 11:07

 

Star Tv'de yayınlandığı günden itibaren reyting rekorları kıran ve sosyal medyanın gündemine oturan Küçük Cinayetler'in 13. yeni bölüm 2. fragmanı çıktı. İşlerin en ince ayrıntısına kadar kızışacağı Ufak Tefek Cinayetler 13. yeni bölümde Merve ve Pelin arasında ipler geriliyor. aynı zamanda Oya'da intikam yemini geliyor. Gelin her zaman birlikte Ufak Tefek Cinayetler 13.bölüm 2. fragmanına bakalım.

 

Serhan'ın tutuklanması ile baskı bir dönemden geçen Merve için işler değişiyor ve Merve, az daha eski haline dönüyor.

Küçük Cinayetler yeni birim fragmanı gösteriyor ki Merve, Pelin'den evi geri elde etmek için harekete geçecek ve Pelin'e açık açık korkutma edecek.

Merve, yalnızca Pelin'i onun bir açığını bulmakla tehdit etmekle kalmayacak. Arzu'ya da hiçbir hesabın açık kalmayacağını söyleyecek. Istek her ne kadar buna elinden geleni ardına sıralama dese de buna pişman olabilir.

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde Pelin, Merve'nin tahtına oturmasını ihtişamlı bir partiyle kutladı. Oya ve Özlem dürüst bulmadıkları için partiye katılmadı. Burcu ve Mehmet ise geceye birlikte katıldı.Hapishaneden meydana çıkan ve konut hapsi cezası sürekli Serhan, kızına kavuştu. Ancak Merve sabahın ilk ışıklarıyla

beraber kızını ve eşyalarını alıp evi terk etti. Oya, Serhan'ı içine düştüğü bu durumdan kurtarmaya kararlıydı ve bunun için çalışmalar yapmaya başladı. Merve, şirketi batıranın abisi Rıza olduğunu biliyordu. Bu yüzden onun yanına gitti ve sonunda Rıza'ya gerçekleri itiraf ettirmeyi başardı.

Pelin'in, Sarmaşık'ta güç elde etme heyecanı Taylan ile arasının bozulmasına niçin oldu.Merve'nin başından beri yaptığı plan başarılı oldu ve Rıza tutuklandı. Oya da şirketteki sızıntıya sebep olan diğer ismi tutuklatmayı başlardı.

Serhan Aksak özgür kaldı. Oya Serhan'a kavuşacağını sanıyordu ama Merve geri döndü.

REYTİNGLERDE NE YAPTI? 16 Ocak'ta ekrana gelen bölümde Küçük Cinayetler AB sıralamasında birinciliğe yükseldi. TOTAL sıralamada ise gecenin birincisi Bayan oldu. Haydut Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünün yayınlanmaması reytingleri etkiledi.

sizlere www.ankaraport.net farkıyla sunulmuştur

Bu haber 1340 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Zeytin Dalı Harekatı’ndan acı haber!
Zeytin Dalı Harekatı’ndan acı haber!
İBB bebeler için Minnak'ı üretti fiyatı 2 TL
İBB bebeler için Minnak'ı üretti fiyatı 2 TL