Anahtar Teslim Nakliyat Platformu eTaşın Hizmet Bölgelerine...

Anahtar Teslim Nakliyat Platformu eTaşın Hizmet Bölgelerine Ankara'yı Dâhil Etti

Anahtar Teslim Nakliyat Platformu eTaşın Hizmet Bölgelerine Ankara'yı Dâhil Etti

31 Mayıs 2021 - 15:27

Anahtar teslim nakliyat platformu olarak hizmet veren eTaşın, Ankara nakliyat hizmetlerini de bu kapsama dâhil etti. Ek hizmetler ve güvenilir nakliye modeli ile öne çıkar firma, artık Ankara içerisinde evden eve nakliyat ve Ankara’ya ev taşıma gerçekleştirmek isteyen kişilere de hizmet verecek.


Ev taşımak oldukça zorlu ve zahmetli bir iştir. Zira yeni evin de taşınma öncesi temizlenmesi gerekir. Aksi durumda mobilyalar kirlenir. Ayrıca çoğu kişi eşyalarının zarar görmeden, nasıl taşınabileceğini düşünür. 

Bu bakımdan profesyonel ekipleriyle hizmet sunan eTaşın, alanında yetkin servis sağlayıcısı olarak size hizmet eder. Ek hizmetler kapsamında,


* Yeni evin temizlenmesi,
* Sökülen avizelerin takılması,
* Kapı kilidi değiştirilmesi,
* Bulaşık makinesi bağlantısı 
* Eşyaların raflara yerleştirilmesi gibi birçok farklı hizmetleri sunmaktadır.


Böylece kişilerin tek yapması gereken evlerine girerek rahatlarına bakmasıdır. Tüm bu süreçler başarılı bir şekilde yürütülmekte olup, başarının temelinde 15 yılı aşkın tecrübe yatmaktadır.


eTaşın Avantajları Nelerdir?
Yeni bir ev almak birçok kişiye endişelendirse de asıl sorun mobilyaların yeni eve nasıl taşınacağıdır. Zira sökülen avizelerin takılması, evin temizlenmesi gibi işlemler her ne kadar küçük işler gibi de görülse, önemli bir konudur.


Ayrıca kapı kilidini ilk günden değiştirmemek, anahtara eskiden sahip olan kişilerin evinize rahatça girmesine imkân tanır. Kısacası ilk günden yapılması gereken birçok şey vardır. eTaşın tüm bu süreçleri profesyonel bir şekilde yürüterek, size anahtar teslim taşıma hizmeti verir.


Böylece ev taşımanın tüm zorluklarını bir kenara bırakarak, keyifli bir şekilde tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz. Güvenilir bir hizmet sunan eTaşın, tüm eşyalarınızı sigortalar. Tüm bu avantajlar 15 yılı aşkın bir kaliteyle yeni hizmete başlanan Ankara evden eve nakliyat için de sunulur. Sürekli aktif bir destek hattı olup, hizmet almak isteyenler iletişim kurarak tüm detayları alabilmektedir.


eTaşın Nasıl Çalışır?
Online sitesiyle nakliyat sektöründe dijital dönüşümü başlatan eTaşın, kişiye özel hizmetler sunmaktadır. Bunun için ilk olarak, etasin.com üzerinden taşınma bilgileri girilir. Ardından hangi ek hizmetler alınmak isteniyorsa seçim yapılır. Yapılan seçimler doğrultusunda taşınma fiyatı anında otomatik olarak hesaplanır.


Ardından tek yapmanız gereken, sadece size özel olarak sunulan teklifi onaylamaktır. Ardından da belirttiğiniz günde ekipler adresinize gelerek işlemleri başlatır. Böylece hizmet almadan önce ne kadar ödeyeceğinizi bilebilir, hızlı çözüm önerilerine kavuşabilirsiniz.


Ankara bölgesini hizmet alanına dâhil eden eTaşın, ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri hızlı ve pratik bir şekilde sunmaktadır. Geleneksek nakliye yöntemlerini ve yaşanan sorunları unutun, artık eTaşın Ankara’da.

 

Bu haber 127657 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Google Reklamları: Küçük İşletmeler Ne Yapmalı?
Google Reklamları: Küçük İşletmeler Ne Yapmalı?
Ankara Metrosu'nda Batıkent-Eryaman Arasında Zemin Güçlendirmesi Yapılacak
Ankara Metrosu'nda Batıkent-Eryaman Arasında Zemin Güçlendirmesi...