Anaokulunda Çalışan Hizmetli, 5 Yaşındaki Kız Öğrenciye...

Anaokulunda Çalışan Hizmetli, 5 Yaşındaki Kız Öğrenciye Cinsel İstismarda Bulundu

Ankara'da bir anaokulunda hizmetli olarak çalışan şahıs, 5 yaşındaki kız öğrenciye cinsel istismarda bulundu. Olayı öğrenen yaklaşık 50 veli, anaokulu önünde toplanarak yaşanan duruma tepki gösterdi. Veliler adına konuşan Elif Karataş, 'Bu olayın üzeri örtülmüş, tüm site sakinlerinden gizlenmiş. Bizim çocuklarımıza da aynı şey yapılabilir.' dedi.

12 Şubat 2019 - 19:47

Ankara'da, anaokulunda hizmetli H.Z.'nin, 5 yaşındaki kız öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi. Okul önünde toplanan veliler, açıklama yaparak duruma tepki gösterdi. Şüpheli H.Z.'nin tutuklandığı öğrenildi.

VELİLER OKULUN ÖNÜNDE TOPLANIP OLAYA TEPKİ GÖSTERDİ

Mamak ilçesinde askeri lojmanların içinde bulunan anaokulunda 9 ay önce meydana gelen olayda, hizmetli H.Z.'nin, 5 yaşındaki kız öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi. Olayı yeni öğrenen yaklaşık 50 veli, okul önünde toplanarak duruma tepki gösterdi. Okul müdürü A.V. ile görüşen veliler, daha sonra açıklama yaptı.

Veliler adına konuşan Elif Karataş, şüpheli H.Z.'nin olayın ardından tutuklandığını söyleyerek şöyle dedi:

'DELİL YETERSİZLİĞİNDEN DIŞARIYA ÇIKMASI SÖZ KONUSU'

'Bu olayın üzeri örtülmüş, tüm site sakinlerinden gizlenmiş. Benim oğlum da bu okulda okuyordu. Biz bundan çok büyük rahatsızlık duyduk. Şu anda bu adamın delil yetersizliğinden dışarıya çıkma durumu söz konusu. Bu ayın 20'sinde mahkemesi var. Ailenin elinde deliller var; ama belki başka çocuklara da yapılmıştır diye ortaya çıkarmak istiyoruz. Mağdur aile sosyal medya üzerinden bunu yayınladı. Biz de buna destek olmak istedik. Yarın öbür gün bizim çocuklarımıza da aynı şey yapılabilir.'

Veliler, açıklama yaptıktan sonra dağıldı.

Bu haber 16515 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara Kulak Burun Boğaz Doktoru
Ankara Kulak Burun Boğaz Doktoru
Rinoplasti ile Septoplasti Arasındaki Farklar Nelerdir?
Rinoplasti ile Septoplasti Arasındaki Farklar Nelerdir?