Ankara’da Devrim yaratan lazer epilasyon ....

Ankara'da Devrim yaratan lazer epilasyon ....

Ankara’da Devrim yaratan lazer epilasyon

17 Ekim 2019 - 16:20 - Güncelleme: 17 Ekim 2019 - 16:40

Vücutta kişiye görsel olarak rahatsızlık veren istenmeyen tüyler, lazer epilasyon ile yok edilebiliyor. Gerek kadın ya da erkek fark etmeksizin, vücudunda var olan kıllardan kurtulmak için komple ya da bölgesel olarak hizmet alabilir. Lazer epilasyon kıl kökünü hedef alarak yeniden çıkmasını engelleyecek ve kalıcı sonuçlar verecektir.


Lazer Epilasyon Artık her kıl tipinde başarılı


Lazer epilasyon Ankara Kliniğinde yepyeni lazer teknolojileri sizleri bekliyor. Geçmişte kullanılan lazer epilasyonla ile günümüzde yapılmaya başlanan lazer epilasyonlar kıyas bile edilemez. Artık daha ince ve açık renkli tüylerde de oldukça iyi sonuçlar alınabiliyor. Bu da lazer epilasyonun gücünü bir kez daha ortaya koyuyor. Özellikle geçmişte maalesef kıl tipine uygun olmayan uygulamalara dahil olan birçok kişinin lazer epilasyona bakış açısı değişmiş ve olumsuz yargılara varmıştı. Oysa şimdi bu başarının artması ve özel ciltler için de hizmet vermesi talebin artı göstermesine neden oldu.


Seans sürelerinde azalma


Lazer epilasyonlarda değişen tek şey başarı değil ebette. Bunun yanı sıra özellikle dahil olduğunuz seans sürelerinizde de gözle görülür bir azalma var. Yapılacak bölgeye ve bölge sayısına göre 5 dakika ile 45 dakika arasında bir seans süresinden bahsedebiliriz. Bu da zamanın daha fazla size kalması demek oluyor. Genellikle ayda bir kez lazer epilasyon Ankara kliniğinde tedavi seansına giderek tedavinizi tamamlayabilirsiniz. Kişiden kişiye değişiklik gösteriyor olsa da genellikle 6 ile 9 seans arasında istediğiniz başarılı sonuçlara ulaşabileceksiniz. Üstelik bu başarılar ilk seanstan itibaren size kendini göstermeye başlıyor olacak.
 
Lazer epilasyon korkulacak bir şey değil


Lazer epilasyon denildiğinde hemen akıllara acı ya da yanma hissi geliyor. Eski yöntemlerin tam tersine artık çok konforlu be acısız bir süreçten bahsetmek mümkün. Lazer Epilasyon Ankara kliniğinde sizlere uygulanan lazer epilasyon ile en hassas bölgelerinizde bile korku duymadan lazer epilasyon hizmeti alabilirsiniz. Dilerseniz tek bir bölge ya da tüm bölge için lazer epilasyon yaptırmak mümkün. 
Lazer epilasyon aynı zamanda FDA onaylıdır ve yan etkileri yok denecek kadar azdır. Daha önce ki yanma ya da lekelenme gibi şikayetler yok edilerek sizlere güvenli bir hizmet veriliyor olacak.


Ankara’da lazer epilasyon merkezleri talep görmeye devam ediyor


Lazer epilasyon Ankara kliniklerinde çok yüksek bir artış olduğunu söylemek mümkün. Gelişimini tamamlamış herkesin ilk yaptırdığı adımlardan biri lazer epilasyon oluyor. Yaz kış hem kullanım kolaylığı vermesi hem de sizi kalıcı olarak acıdan kurtarması oldukça iyi nedenler. Her ay ağda yapmak zorunda kalmadan hem zamandan, hem paradan hem de konforunuzdan tasarruf etmiş olacaksınız. Dolayısı ile lazer epilasyonun neden bu kadar talep gördüğünü açıklamak hiç de zor değil.


Lazer epilasyonda dikkat edilmesi gerekilenler


Lazer epilasyonda dikkat edilmesi gerekilen noktalara önem verirseniz iyi sonuç almanız kaçınılmaz olacaktır. İlk öncelik mutlaka düzenli olarak seanslarınıza gitmeniz ve tedavinizi tamamlamanız olacaktır. Birçok kişi birkaç seanstan sonra bile gördüğü olumlu etkilerin üzerine tedaviyi yarıda bırakabiliyorlar. Bu maalesef tedavinim yarın kalması demektir. Bu sebeple doktorunuzun planladığı lazer epilasyon seanslarınıza mutlaka devam etmeyi ihmal etmeyiniz. 


Aynı zamanda lazer epilasyon sonrası işlem yapılan bölgenin direk olarak güneş ışınlarına maruz bırakılmaması önerilmektedir. Lazer epilasyon sonrası hemen normal hayatınıza dönebilirsiniz ama örneğin güneşlenme gibi aktiviteler birkaç gün ertelenebilir. Bu süreçte güneş koruyucuların kullanılması da önerilmektedir.
 
Dr.Buket Yıldırım
Medikal Estetik Hekimi
https://www.drbuketyildirim.com
Facebook: @drbuketyildirim/
Instagram: @drbuketyildirim/
YouTube - Buket Yıldırım

 

Bu haber 32302 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara Çiçek Siparişinin Güvenilir Adresi
Ankara Çiçek Siparişinin Güvenilir Adresi
Doğa içerisinde ve havuzu korunaklı Fethiye balayı villaları çiftlerin tercihi oluyor
Doğa içerisinde ve havuzu korunaklı Fethiye balayı villaları...