Çağrı Dil Okulu .....

Çağrı Dil Okulu .....

Çağrı Dil Okulu .....

28 Temmuz 2018 - 21:26

Ankara’nın merkezi Kızılay’da dil öğrenmek için doğru adresi arayanların ilk tercihi Çağrı dil okulu oluyor. Günümüzde popüler olan Arapça dilini öğrenmek isteyen her yaştan insan Çağrı kalitesiyle tanıştığında bu dili yaşayarak öğrenebiliyor.

Bir dil öğrenmenin önemini bilen birçok insan kendi kariyerine yatırım yapmak için Arapça dilini öğreniyor ve çok nitelikli pozisyonlarda iş bulma şansını elde edebiliyorlar. Turizm sektöründe ve emlak sektöründe son derece önemli olan Arapça Ankara gibi bir başkentte de son derece önemlidir. Arapça konuşulan ülkelerde yaşayan insanlar ülkemizi sık sık ziyaret etmekte, konut yatırımı yaparak ekonomik ilişkiler açısından da çok sık talepte bulunulmaktadır.

Çağrı dil okulunda, küçük yaştan itibaren herhangi bir dile yetkinlik kazanmak isteyen adaylar, kendilerine özel gruplarda başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar uzanan bir eğitim sürecine tabi tutuluyorlar.

Kızılay gibi merkezi bir konumda olmasının avantajlarını öğrencilerine sunan okulda, Arapça, İngilizce, Fransızca, Portekizce, Rusça, İtalyanca, Almanca, Farsça, Osmanlıca, Türkçe, İspanyolca gibi birçok dilde eğitim alabilirsiniz. Özellikle aile birleşimleri söz konusu olduğunda iletişimin zor hale geldiği Almanca’da aile birleşimi gruplarından destek alabilirsiniz.

Okul öncesinden yetişkinliğe kadar çok sayıda yaş grubuna hizmet veren okulda, eğitmenler de deneyimli ve yerli-yabancı eğitmen desteği konuşma sınıflarıyla veriliyor.

Arapça Kurs Fiyatları

Ankara’da Arapça kurs fiyatları kur üzerinden hesaplanır. Her dil seviyesi bir kur üzerinden hesaplanır ve öğrenciler başarılı oldukları kuru geçtiklerinde ileri seviyeye hak kazanırlar. İleri seviyedeki öğrenciler de yetkinlik seviyesine ulaşana kadar kur üzerinden eğitim görürler. Fiyatlar peşin olarak ödendiğinde indirim uygulaması söz konusu olur. Öğrencilerin rahat ödeme imkanına sahip olmaları için de taksitli ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Daha sonra akademik yeterlilik ve dilin gelişmesi için konuşma sınıfları ve üst düzey eğitimler verilerek daha iyi bir dil eğitiminin alınması sağlanır. Ankara’daki Arapça kursları arasında en iyisi olan Çağrı Dil Okulu kursları öğrencilerinin dil gelişimlerini şu şekilde destekler;

Görsel, işitsel ve anlamsal,

Mesleki ve teknik,

Yaşamın içinden diyaloglar,

İnteraktif destekler.

Neden Arapça?

Turizm konusunda ülkemizi her zaman ziyaret eden ve zengin turistler olan Araplar ülkemizin her yerinde tatil, yatırım ya da iş amacıyla gelmektedir. Bu yoğunluk gittikçe arttığı için Arapça bilen kişilerin artış göstermesi iletim dilinin önemini arttırdı. Arapça kursu Ankara gibi diğer illerde de çok popüler hale gelmiştir. Bu yüzden düzenli olarak katılacağınız gruplarda dilinizi geliştirerek çok rahat iletişim kurabilirsiniz.

Birçok iş yerinde Arapça dil bilen personel aranmaktadır ve bu kişilere yüksek maaşlar verilmektedir. Bu yüzden Arapça dilini bilen kişilerin sayısındaki artış son derece önemlidir. Bu dili öğrendiğinizde iyi bir yatırım yapmış olursunuz ve sektörünüz ne olursa olsun faydasını net biçimde görebilirsiniz.

Çağrı dil okulu Kocatepe Mahallesi Bayındır 2 Sokak No: 53 Kızılay Ankara’da yer alıyor. Kurumun internet sitesi www.cagridilokulu.com.tr. iletişim kurmak isterseniz 0312 232 12 17 numaralı telefondan ya da bilgi@cagridilokulu.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

 

Bu haber 18022 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TBMM'nin Çankaya kapısı önünde dur ihtarına uymayan bir traktöre ateş açıldı.
TBMM'nin Çankaya kapısı önünde dur ihtarına uymayan bir...
Ankara il Danışma Kurulu toplantısında eski CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Ayhan Yalçınkaya'nın
Ankara il Danışma Kurulu toplantısında eski CHP Gençlik Kolları...