Egepen Ankara....

Egepen Ankara....

Gün geçtikçe evlerde veya işyerlerinde kullanılan malzemeler eskimeye başlıyor.

31 Ekim 2019 - 17:07 - Güncelleme: 31 Ekim 2019 - 17:53

Gün geçtikçe evlerde veya işyerlerinde kullanılan malzemeler eskimeye başlıyor. En sık kullanılan ve en kısa zamanda eskiyen demirbaş malzemeler kapı ve pencereler olmaktadır. Gerek sert açıp kapatmadan gerekse ucuz malzeme kullanmadan kaynaklı sürekli olarak deforme gerçekleşmektedir. Bu durumda yapılması gereken tek şey, merdiven altı değil kurumsal markalar ile çalışmak olacaktır. Ankara gibi büyük bir şehirde, böyle bir PVC firmasını bulmak zor gibi görünebilir. Ancak Egepen Yıldız Mühendislik yıllardır olduğu gibi bugün de 7 gün 24 saat hizmetinizde. Deceuninck gibi PVC sektöründe köklü bir şirketin Ankara yetkili servisi olan Egepen Ankara Yıldız Mühendislik, en uygun fiyat garantisinin yanı sıra kredi kartına tam 12 ay taksit imkânı da sunmaktadır.


Egepen Deceuninck Nedir?
Gerek televizyonlarda gerekse internette sıkça reklamlarını gördüğümüz Egepen Deceuninck, asında PVC sektörünün en köklü şirketlerinden bir tanesidir. Belçika asıllı olan bu şirket bünyesinde Egepen markasının yanı sıra herkesin çok iyi bildiği Pimapen ve Winsa markalarını da barındırmaktadır. En kaliteli PVC ürünlerinin üretimi ile beraber alüminyum sektöründe de lider olan Egepen Deceuninck sizlere Ankara’da Egepen Yıldız Mühendislik çatısı altında hizmet vermektedir. Egepen Ankara sadece PVC ürünlerini değil ısı ve ses yalıtımlı pencerelerden sineklik modellerine; hatta çelik kedi sinekliğine kadar hizmet sunmaktadır. Bir ev veya işyeri için ihtiyacınız olan her şeyi karşılayan Egepen Yıldız Mühendislik, sadece bir telefon kadar uzağınızda sizleri beklemektedir.


Ankara Cam Balkon Sistemleri
Kış aylarının gelmesi ile beraber sıcaklık oldukça düştü. Özellikle Ankara gibi bir şehirde akşamları ayazla beraber kuru bir soğuk şehre hâkim olmaktadır. Cam balkon sistemleri bulunmayan evlerde en büyük sorun sadece soğuk değildir. Karın yağması ile beraber balkona gelen kar birikintiler, zemini ve duvarları aşındırmakta; bunun sonucunda ise çok daha büyük masraflar açmaktadır. Cam Balkon Ankara sistemlerini sizlere en üst kalitede sunan Egepen Ankara, sadece tek tip değil birçok çeşit cam balkon sistemleri ile karşınıza çıkmaktadır. İster bahçe katlarını boydan boya cam ile kaplayın isterseniz de balkonlarınızı yukarı açılan pencere ile kapatın. Hepsi ve daha fazlası için Egepen Yıldız Mühendislik sizlerle beraber.

 


Egepen Çankaya
Egepen Yıldız Mühendislik, yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile sizlere hizmet sunmaktadır. Alanında uzman çalışan kadrosu sayesinde hatasız ve kusursuz işçilik çıkaran Yıldız Mühendislik, tüm Ankara’da olduğu gibi Çankaya’da da hizmet vermektedir. En büyük ilçe olma unvanını elinde tutan Çankaya, sürekli trafik olan bir ilçedir. Bu yüzden Çankaya’da yaşayan kişilerin Egepen Yıldız Mühendislikten en çok talebi ses yalıtımı olmaktadır. Ses yalıtımı için özel üretim pencere ve cam sistemleri kullanan Egepen Çankaya, sizlere sessizliğin ve huzurun kapısını aralamaktadır. Özel olarak üretilen ve en çok satılan ürünlerden biri olan ses yalıtımlı pencere sistemleri, evin veya işyerinin içerisinde daha fazla sessizlik sağlamaktadır. Özellikle işyerlerinde daha verimli çalışmak ve dışarıdaki korna sesleri ile dikkat dağınıklığına meyil vermemek için Egepen Çankaya ses yalıtımı kullanılması gereklidir.

 


Ankara Sineklik
Yaz aylarında hemen hemen herkesin en çok şikâyetçi olduğu konu şüphesiz ki sineklerdir. Sivrisinekler sürekli olarak kaşıntı yaparken normal sinekler geceleri uyutmuyor. Yaz aylarında sıcaktan pencereler kapalı yatılmadığı için içeri giren sinekler rahat vermiyor. Bu durumdan kurtulmak ve gerek sağlık gerekse rahatlık için sineklik kullanmak gerekiyor. Sıradan sineklikler en ufak darbede yırtılma ve kopma yaparken Egepen Ankara aracılığı ile alabileceğiniz sineklikler darbelere karşı dayanıklıdır. Alışılmışın dışında, tek tip sineklik modelleri yerine birçok çeşitte sineklik modelleri bulunmaktadır. Egepen Yıldız Mühendislik aracılığı ile erişebileceğiniz sineklik modellerinde en çok talep gören ürün ise sürme sineklik olmaktadır. Pencerenin dış kısmına monte edilen sürme sineklik modeli, sağa sola hareket edebildiğinden kullanışlılık olarak muhteşem iş çıkarmaktadır. Aynı şekilde stor sineklik modeli de bildiğimiz stor perde gibi yukarı ve aşağı inip çıkabilmektedir.
Egepen Ankara evde beslediğiniz hayvanları da düşünmektedir. Kediler için özel olarak üretilen ve pati darbelerine karşı dayanıklı olan çelik kedi sinekliği, kediler için muhteşem güvenlik sağlamaktadır. Kediler genetik olarak yüksek yerlerde durmayı ve dışarıyı seyir etmeyi sevdikleri için çelik kedi sinekliği herhangi bir düşme, kayma durumunu ortadan kaldırmaktadır.

 


Egepen Dikmen
Ankara, yüzölçümü olarak oldukça büyük bir şehirdir. Bu yüzden herhangi bir ilçeden veya mahalleden yürüme ile sağlam bir firma bulmak imkânsızdır. Egepen Yıldız Mühendislik, Ankara’nın her yerine ulaşabilmeyi hedeflediği için artık Dikmen’de de hizmet vermektedir. Egepen Dikmen olarak karşınıza gelen Yıldız Mühendislik, tüm PVC ve alüminyum işlerinizi özenle yapmaktadır. Özellikle PVC kapı ve pencere, cam balkon sistemleri, sineklik gibi alanlarda hizmet veren Egepen Dikmen, 7 gün 24 saat sadece bir telefon kadar uzağınızdadır. En uygun fiyat garantisinin yanı sıra kredi kartına tam 12 ay taksit imkânı da sunan Egepen Dikmen, alanında uzman çalışanları sayesinde hatasız ve kusursuz bir işçilik çıkarmaktadır.


Egepen Sürme Sistemleri
Eski zamanlarda pek fazla tercih edilmeyen, daha doğrusu bulunmayan ancak bugün en çok talep gören ürünlerden bir tanesi de sürme sistemlerdir. Sürme sistemler, bir ev veya işyeri için olmazsa olmazlar arasına girmeyi başarmıştır. Bakıldığı zaman evde veya işyerinde balkon sıkça kullanılmaktadır. Balkona giriş ve çıkışlarda kapılar yıpranmakta, eskimekte ve arıza vermektedir. Ancak Egepen Ankara sizlere muhteşem bir kalitede sürme sistem sunmaktadır. PVC sürme sistemler, özel üretim mekanizması sayesinde neredeyse ömürlük oluyor. Kapıların kapladığı alanı yok eden ve yerine kaydırmalı bir sistem sunan Egepen Ankara, sadece balkonlar için değil ev içinde bulunan diğer alanlar için de bu sistemi entegre etmektedir. Dilerseniz bahçeye açılan kapıları kaldırarak yerine camlı, kaydırmalı bir sürme sistem kullanabilirsiniz.


PVC Kepenk Sistemleri
Özellikle müstakil evlerde kullanılan PVC kepenk sistemleri, dışarıdan bakıldığında basit görünse de birçok farklı avantaja sahiptir. PVC kepenk sistemlerinin sağladığı en büyük avantajlardan bir tanesi ise ısı yalıtımı sağlamasıdır. Kapalı kaldığında kısmen de olsa ısı yalıtımı sağlayan PVC kepenk sistemleri, aynı zamanda belirli oranda pencereleri de korumaktadır. Kış aylarında yağan kar ve yağmur, pencere sistemlerini deforme etmekte hatta bozmaktadır. Ancak Egepen Ankara aracılığı ile sahip olabileceğiniz PVC kepenk sistemlerini kullandığınızda, pencereler dış etkenlere karşı korunmuş olacaktır.
PVC kepenk sistemlerinin sağladığı avantajlar bunlarla sınırlı değil. Evinizde veya işyerinizde pek sık kullanmadığınız odaların kepenklerini kapattığınızda, içeride herhangi bir ısıtıcı çalışmıyor olsa bile sıcaklık korunur. Aynı zamanda tatile veya şehir dışına çıkacağınızda bir nebze de olsa evde güvenlik sağlamaktadır. Egepen Ankara PVC kepenk sistemleri, birinci sınıf kalitede malzemelerden üretilmiş olup garantili ürünlerdir. Aynı zamanda birçok çeşit renk seçeneği ile evinize veya işyerinize en uygun olan rengi seçebilirsiniz. Egepen Yıldız Mühendislik PVC kepenk sistemlerini en uygun fiyat garantisi ve kredi kartına tam 12 ay taksit imkânı ile satışa sunmaktadır.

Bu haber 64517 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Google Reklamları: Küçük İşletmeler Ne Yapmalı?
Google Reklamları: Küçük İşletmeler Ne Yapmalı?
Ankara Metrosu'nda Batıkent-Eryaman Arasında Zemin Güçlendirmesi Yapılacak
Ankara Metrosu'nda Batıkent-Eryaman Arasında Zemin Güçlendirmesi...