Fatma Toru’nun Çalışmaları İle Gelişen Meram

Fatma Toru'nun Çalışmaları İle Gelişen Meram

Fatma Toru'nun Çalışmaları İle Gelişen Meram

17 Ekim 2017 - 19:15

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru yaptığı işlerle adından söz ettirmeyi başaran bir belediye başkanıdır. Kendisi bugüne kadar Meram'a farklı bir vizyon getirerek Meram'ın kaderinin değişeceğine vurgu yapıyor. Başkan Toru insanların Meram'a yatırım yapabilmeleri için gereken her türlü düzenlemeyi büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor.

Gerek muhtarlar ile toplantılarında gerekse halk ile buluşmalarında sürekli olarak birlik ve beraberliği dile getiren Toru ilçenin kaderini değiştirecek yegane insan olarak görülüyor. Başarılı işlerin altına imzasını atan Başkan Toru ilçenin gelişmesi adına birçok revizyonu aynı anda gerçekleştirebilen bir insan. İlçeyi hem iş hem de sosyal açıdan geliştirmeyi planlayan Fatma Toru aynı zamanda çocukların ve gençlerinde yararlanabileceği projeler ile de ilgileniyor.

Meram Halkını Güzel Günler Bekliyor

Meram Kaymakamlığı Meram Belediyesi ile birlikte yürüttüğü projelere tam desteği ile bilinen Başkan Toru özellikle Dutlu Koruluğu incelemesinde ilerisi için çok daha güzel sinyaller verdi. Dutlu Koruluğu ile ilgili yapılan çalışmalarda her şeyin eksiksiz bir şekilde yapılmasına büyük bir özen gösteren başarılı Belediye Başkanı Fatma Toru projenin halkın yararına olacak şekilde çalışma yapılmasına da büyük önem veriyor. Dutlu Koruluğu projesinde mesire alanlarından, süs havuzlarına ve sosyal tesislere kadar her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülüyor. Dutlu Koruluğu yalnızca yaşlı insanların zaman geçireceği alandan ziyade her yaş grubuna hitap edecek bir alana dönüşüyor.

Meram'ın Kalkınması İçin Yeni Projeler

İnsanlara hem iş imkanı hem de yüksek standartlarda bir hayat imkanı sunabilmek adına Başkan Toru farklı projelerin de altına imzasını atmaktan çekinmiyor. Değişik iş çevreleri ile bir araya gelerek Meram'ın gelişmesi için her türlü özverinin gösterilmesinden yana olan Fatma Toru gerek alt yapı çalışmaları ile gerekse de kültürel etkinliklerle ilçenin gelişimine büyük katkılar sunuyor.

Meram Belediyesi Başkanı olarak son derece geniş bir vizyona sahip olan Fatma Toru gençlerin ve çocukların gelişimi adına da önemli sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmeye özen gösteriyor. Meram kentsel dönüşüm projesi ile de yakından ilgilenen Fatma Toru ilçenin ilerleyen dönemde çok daha sağlam bir alt yapıya ve güzel bir görünüme kavuşacağının müjdesini verdi.

Bu haber 48791 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sosyal Güvenlik Kurumu, emekliye ayrılıp maaşının bağlanmasını bekleyenler için maaş bağlanana kadar avans verme kararı aldı.
Sosyal Güvenlik Kurumu, emekliye ayrılıp maaşının...
Adem Ljajic maça devam edemedi
Adem Ljajic maça devam edemedi