Gazeteci Hüsnü Mahalli hakkında 1 yıl 4 aydan 7 yıl 4 aya kadar...

Gazeteci Hüsnü Mahalli hakkında 1 yıl 4 aydan 7 yıl 4 aya kadar hapis istemiyle iddianame hazırlandı.

Hüsnü Mahalli için istenen ceza belli oldu!

19 Ocak 2017 - 16:45

Gazeteci Hüsnü Mahalli hakkında, "Cumhurbaşkanı'na hakaret" ve "Kurul halinde çalışan kamu görevlilerine görevlerinden dolayı hakaret" suçlarından 1 yıl 4 aydan 7 yıl 4 aya kadar hapis istemiyle iddianame hazırlandı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu Cumhuriyet Savcısı Can Tuncay tarafından hazırlanan iddianame, Başsavcı Vekili İsmail Uçar tarafından onaylanarak Asliye Ceza Mahkemesi’ne gönderildi.

İŞTE İSTENEN CEZA

İddianamede, gazeteci Hüsnü Mahalli hakkında, “Cumhurbaşkanı'na hakaret ve Kurul halinde çalışan kuma görevlilerine görevlerinden dolayı hakaret” 2 yıl 4 aydan 7 yıl 3 aya kadar hapis cezası istendi.

Bu haber 55322 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ahmet yüksel
    2 yıl önce
    milletin seçtiği iradeye hakaretler yağdırıp kusarken gayet sağlıklıydı.mahkemeye gelince hemen hasta oluverdi .suriyeden gelip bu ülkenin ekmeğini yiyip de bu milletin seçtiği iktidara hangi yüz ve hakla hakaret ediyor?Belki türk vatandaşı bile değil.Hapise girerse bizim ekmeğimiz haram olsun bu nanköre.defolup gitsin geldiği yere. sıkıysa esed e küfretsin de şişleyiversinler.Sakın bizim mahalleden geçmesin tükürükle boğarız.Hasta numaralarını yemezler yol yakınken terket ülkemizi..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dünyanın en iyi üç dağcısı çığ felaketinde kayboldu
Dünyanın en iyi üç dağcısı çığ felaketinde kayboldu
Ankara Garı önündeki terör saldırısı davasına devam edildi
Ankara Garı önündeki terör saldırısı davasına devam edildi