Gökhan Özen ve Selen Sevigen’in evliliği bitti.

Gökhan Özen ve Selen Sevigen'in evliliği bitti.

Çift boşandıklarını yazılı bir açıklama ile duyurdular.

16 Kasım 2016 - 16:55

Gökhan ve Selen Özen ayrılık kararları için net bir şey söylemediler. 6 yıllık aşkı 2 cümlelik bir açıklama ile noktaladılar.

İKİ CÜMLELİK BOŞANMA AÇIKLAMASI
-Üzülerek belirtiriz ki evlilik birliğimizi aldığımız ortak karar sonucu sonlandırmış bulunuyoruz. Kutsal bildiğimiz ve gözler önünde yaşamayı tercih etmediğimiz aile yaşantımıza ve özel hayatımızın mahremiyetine bugüne kadar ve bundan sonraki sürecinde saygı gösteren tüm değerli basın mensuplarına teşekkür ederiz. Saygılarımızla."

6 YILLIK AŞK BİTTİ
Gökhan Özen ve Selen Sevigen cephesinden ayrılığın ayrıntılarına dair bir açıklama gelmiş değil. 6 yıllık evliliklerinde çift hep 'ünlü bir pop yıldızının da sadık bir eş' olacağı imajını işlemişti. Ancak şöhretli eş ile evlilik çok uzun ömürlü olmadı.

İKİ ÇOCUKLARI VAR
Gökhan Özen ve Selen Sevigen 2010 yılında evlenmişlerdi. Çiftin bu evlilikten ilk olarak bir kızları dünyaya geldi. Ada ismini verdikleri kızlarının ardından ikinci kızları Deren'i kucaklarına aldılar.

ÇOCUKLARIN VELAYETİ NE OLACAK? 
Gökhan Özen'in boşanmasının ayrıntıları bilinmediği için bu konuda belirsiz. Çocuklar küçük olduğu için velayetin annede kaldığı düşünülüyor.

SELEN SEVİGEN KİMDİR? 
Selen Sevigen ismini ilk olarak Fenerbahçeli futbolcu Tuncay Şanlı ile duyduk. Çiftin birlikteliği aileden onay almazken Selen sonrasında gönlünü ünlü popçuya kaptırdı. 14 Şubatta Gökhan Özen ile nişanlanan Selen Sevigen 2010 yılında da nikah masasına oturdu. 

Bu haber 19324 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Diş Sağlığınız İçin Ankara’da Profesyonel Çözüm
Diş Sağlığınız İçin Ankara’da Profesyonel Çözüm
'Vali özel kalem müdürüyüm' dedi, trafiği birbirine kattı
'Vali özel kalem müdürüyüm' dedi, trafiği birbirine kattı