Hızlı ve Öfkeli 8 Vizyona Çıkıyor...

Hızlı ve Öfkeli 8 Vizyona Çıkıyor...

Hızlı ve Öfkeli 8 Vizyona Çıkıyor...

28 Mart 2017 - 12:02

Sinema dünyası her geçen gün daha da önem kazanmakta ve izleyici kesim tarafından da sürekli izlenmektedir. Bu ilgi sebebi ile sinema sektörüne son zamanlar da çok ciddi bir yatırım olmuş ve sürekli yeni filmler ortaya çıkıyor. Bu filmlerin hepsi çok masraflı iken bazı filmler hak ettiği değeri görememekte ve kesinlikle izlenme sayısı çok az olmaktadır. Bazı filmler ise yatırılan ve yapılan yatırımların hakkını vermekte ve dünya genelinde de izlenmesi gereken filmler arasında adını duyurmayı başarmıştır. Bu filmlerden belki de adını duyurmayı en çok başaran filmlerden birisi de Hızlı ve öfkeli film serisi olmaktadır. B,r çok film ilk serilerinde insanların sıkılmasına sebep olur ve bu film sekizinci serisine gelmiş olmasına rağmen hala büyük bir ilgi ile karşılanmakta ve sekizinci serinin de vizyona girmesi büyük bir heyecan ile beklenmektedir. Bu film hakkında biraz bilgi verilecek olur ise filmin yönetmeni değişmiş ve sekizinci seri de ki yönetmen F. Gary gray olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca film Amerika sınırları için de çekilmiş ve film dili de İngilizce olarak karşımıza çıkıyor.

Hızlı ve öfkeli 8 film kadrosun da her seride bir miktar değişiklik olmaktadır ve sekizinci seride de bu kadro da bazı değişiklikler olmuştur. Ama önemli olan ise her dain kadro değişse bile her zaman en kaliteli ve alanında uzman oyuncuların film oyuncu kadrosu için de yer almasıdır. Bu oyuncuların isimlerine bakılacak olur ise bu oyuncular Dwayne Johnson, Kurt Russell, Charlize Theron ve Jason Statham gibi adını duyurmuş ve oyunculuk alanında ilk sıralara yerleşm,ş isimler arasında yer almaktadır. Film oyuncularının da bu kadar kaliteli olması filmin izlenme oranının da artması konusunda yardımcı olacaktır. Oyuncu e yönetmen kadrosu ile de göz doldurma konusunda başarılı olan bu film, iki yapımcısı ile de kalitesine kalite eklemeye devam ediyor. Bu konuda başarılı olan iki yapımcının isimleri ise Neal H. Moritz ve Vin Diesel olarak karşımıza çıkıyor. Hem oyuncu kadrosunun üstün kalitesi sayesin de hem de yönetici ve iki yapımcısının da üstün başarısı ve çabası sayesinde ortaya çok güze ve estetik bir film çıkmış görünüyor.

Hızlı ve öfkeli 8 filmi her yönü ile olumlu özellik taşır iken film hikayesi ile de göz doldurmayı başarmış durumda. Hikayenin konusu hakkında detaylı bilgi verilecek olur ise hızlı ve öfkeli 8 izle ve hikayeyi çözmeye çalış, çünkü hikaye eski serilere göre biraz farklılık gösteriyor. Film için de eski seriler de Dom adı verilen ana kahramanın sürekli suç işleme potansiyeli var ve sürekli suça meyilli bir kişi olarak karşımıza çıkıyor. Bu hızlı ve öfkeli 8 filmi ile de eski seriye göre bir değişiklik yapılarak Dom adı verilen kişi bu film de artık suç işlememe kararı alıyor ve bundan sonra ki tek amacı da hiçbir suça karışmayarak, hiçbir suç işlemeden huzurlu bir şekilde bu sğüreç te yaşamını sürdürmek. Ancak bu kararı verdikten sonra bir evlilik kararı alıyor ve adı Letty olan bir kişi ile evleniyor. Bu evlilik kararından sonra balayı için uzak bir yere gitme kararı alıyorlar, bu şekilde bir süre suçtan da uzak kalabileceklerini de düşünüyorlar.

Bu haber 105207 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ahmet Aksu
    1 yıl önce
    Hızlı ve öfkeli 8 diğer filmlerine göre aksiyon bakımından daha eğlenceli geçti. 1 DK durmadılar :D 2 saat full aksiyon olurmu demeyin Hızlı ve Öfkeli 8 izlemenizi kesinlikle öneririm.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara'da, cinsel gücü artırıcı hap satanlara yönelik operasyon düzenlendi.
Ankara'da, cinsel gücü artırıcı hap satanlara yönelik operasyon...
Lucescu: “Türk futbolunun politikasını ben yapmıyorum”
Lucescu: “Türk futbolunun politikasını ben yapmıyorum”