İnfluencer Mareeing Ajansı

İnfluencer Mareeing Ajansı

İnfluencer Mareeing Ajansı

02 Mayıs 2018 - 18:20

Sosyal ağlarda büyük hesapları bulunan, takipçileri ile etkileşim halinde olan ve geniş kitleleri etkileme ve satın alma sürecine yönlendirme konusunda etkili bir yapıya sahip olan tanıtım ve pazarlama aktivitelerinin tümüne verilen genel ad İnfluencer Marketing Ajansı dır.

İnfluencer Marketing Ajansı Türkçemize uyarlanmış hali ve yalınlaştırılmış dili ile “hatırlı pazarlama” anlamına gelmektedir. Genellikle ünlü yada tanınmış kişiler ve sosyal medya fenomenleri aracılığı ile markaların iletmek istedikleri mesajı dijital mecralar aracılığı ile takipçilerine aktardıkları ortamlardır.

İnfluencer Marketing Ajansı sadece ürün yada hizmetin potansiyel son kullanıcıya aktarılmasının yanı sıra verilmek istenen mesajın takipçiler ile marka arasında bir bağ kurması anlamında da son derece önemlidir.

E spor oyunları kısaltmadan da anlaşılacağı üzere Elektronik Spor anlamına gelmekle birlikte, dünyanın dört bir yanından insanların internet altyapısı ile bir araya gelmesi ve Elektronik olarak spor etkinliklerinde bulunabildikleri bir organizasyon olarak tanımlanmaktadır. TurkiyeGame olarak tanıtımını ve yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla organizasyon düzenlediğimiz E spor oyunları ile ilgili tanınabilirliğini arttırmak üzere İnfluencer Marketing Ajansı çalışmalarını sürekli geliştirmekte, yaptığımız çalışmaları büyük ve hedef kitlesi geniş olan sosyal medya hesaplarına sahip ünlü ve ilgili e spor oyunları na ilgi duyan takipçi kitlesine sahip olan kullanıcılar ile çalışmaktayız.

Desteklediğimiz ve yaygınlaşması için sürekli ar-ge içerisinde bulunduğumuz E spor oyunları ve Elektronik spor organizasyonları ile ilgili en güncel ve tarafsız bilgileri anında sizlere farklı platformlardan güncel ve nitelikli olarak paylaşmayı ilke edinen web sitemiz siz değerli takipçilerimizden gelen olumlu geri bildirimler ve bizi her türlü sosyal mecra da yakinen takip etmenizin de vermiş olduğu güç ile günden güne büyümekte ve siz değerli takipçilerimizse E Spor oyunları ile ilgili en son gelişmeleri anında aktarmak için bizlere güç vermektedir.

Siz de E Spor oyunları ile ilgileniyorsanız ve TurkiyeGame konusunda gelişmeleri yakından takip etmek, hiçbir gelişmeyi atlamadan noktası, virgülüne kadar takip etmek istiyorsanız yapmanız gereken sizlere doğru ve tarafsız haber sunan web sitemizi takip etmek olacaktır.

Bu haber 22087 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇANKAYA HALI YIKAMA
ÇANKAYA HALI YIKAMA
Anahtar Teslim Nakliyat Platformu eTaşın Hizmet Bölgelerine Ankara'yı Dâhil Etti
Anahtar Teslim Nakliyat Platformu eTaşın Hizmet Bölgelerine...