İyi Temizliğin Sırrı Detaylarda Gizlidir...

İyi Temizliğin Sırrı Detaylarda Gizlidir...

İyi Temizliğin Sırrı Detaylarda Gizlidir

28 Mayıs 2019 - 17:06

Detay Temizlik 1998 yılından bu yana Ankara Temizlik Şirketleri konusunda hizmet veren sektöründe lider olmayı başarmış binlerce müşteriye hizmet vermiş ve takdirini kazanmış bir firmadır. Kalite konusunda ödün vermeyen, konusunda profesyonel çözümler üreten Detay temizlik profesyonel bir temizlik firmasıdır. Detay temizlik her tür temizlikte uzmanlaşıp alanında eğitimli ve güler yüzlü ekibiyle her zaman hizmete hazırdır. 20 yıldır kaliteli hizmet, uzman kadro ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmete devam etmekteyiz.

Detay temizlik kaliteli eleman, kaliteli temizlik, kaliteli hayat anlayışıyla sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Uzmanlaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Detay Temizlik, alanında “en iyi olmak” ve “en iyi kalmak” amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmektedir.

* Teknolojik ve kültürel gelişmelere tam uyum,

* Eğitimli ve kalifiye temizlik elemanı yetiştirme,

* Kalite yönetim sisteminden ödün vermeden çalışma,

* Doğaya ve çevreye zarar vermeyen ürünlerle faaliyet göstermektedir.

İlkemiz gereği Ankara Çankaya Temizlik Şirketleri arasında lider olmayı hedefleyerek sizlerin isteklerinize cevap verecek her türlü imkânı sizlere sunmak temel prensibimizdir. Yeni bir ev mi aldınız? Evinizde tadilat mı yaptınız? Bulunduğunuz apartmanın periyodik temizliğe mi ihtiyacı var? Artık bunlar sizin için sorun olmaktan çıkacak. Çünkü şirketimiz profesyonel ekibi ve son teknoloji makineleri ile sizleri daha temiz daha sağlıklı ortama kavuşturacaktır.

Temizlik çok dikkat ve detay isteyen bir iştir. Şirketimiz gerek tecrübesi gerekse ilk günkü gibi çalışma hevesiyle bu zorlukların üstesinden gelip sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır. Yaşayacağınız ortamın temizliği hem güzel görüntü hem de sağlık açısından çok önemli olduğundan sizler için gerekli hassasiyeti göstererek temizlik işini yapıyoruz.

Siz müşterilerimize Ankara temizlik firmaları arasındaki en iyi olduğumuzu kanıtlamak için tüm personelimizle hizmet vermekteyiz. Her ne olursa olsun evinizi temiz ve güzel olarak görmek istediğiniz zaman gelişmiş irtibat ağımızla bize ulaşabilirisiniz. İçiniz rahat edene kadar temizliğe devam edip sizin memnun olduğunuz hale gelinceye kadar uğraşıp evinizi size teslim ederiz.

Bu haber 15310 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Diş Sağlığınız İçin Ankara’da Profesyonel Çözüm
Diş Sağlığınız İçin Ankara’da Profesyonel Çözüm
'Vali özel kalem müdürüyüm' dedi, trafiği birbirine kattı
'Vali özel kalem müdürüyüm' dedi, trafiği birbirine kattı