Reklam
Kendi, ’’Siz hiç sevişmediniz mi?” sözleriyle seyircileri...

Kendi, ''Siz hiç sevişmediniz mi?” sözleriyle seyircileri şaşırttı.

Kendi, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da bir mekanda sahne aldı. Kendi, 'Sevişelim mi dövüşelim mi? adlı şarkıyı seyirciyle birlikte söylerken, utanan dinleyiciler oldu.

12 Eylül 2018 - 15:48

Son şarkısı 'Sevişelim mi dövüşelim mi?' ile dikkatleri üzerine çeken şarkıcı Kendi, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da bir mekanda sahne aldı. Kendi, sahneye ilk çıktığında yeni şarkısı 'Sevişelim mi dövüşelim mi?'yi seyirciyle birlikte söylerken, utanan dinleyiciler oldu. Duruma gülerek tepki gösteren 31 yaşındaki şarkıcı, "Benim utangaç dinleyicilerim de varmış, ne var yani ayıp bir şey mi? Siz hiç sevişmediniz mi?” sözleriyle seyircileri şaşırttı.

Müzik dünyasına 2009 yılında adım atan şarkıcı Kendi, 2014'te kendi adına bir kozmetik markası kurmuştu. Kısa süre önce 'Sevişelim mi, Dövüşelim mi?' isimli şarkısıyla hayranlarıyla buluşan Kendi, daha önce verdiği röportajda 'Sevişelim mi, Dövüşelim mi?' günümüz ilişkilerine popülist yaklaşan bir şarkı. Bu bir fragmandı; devamını getirmek istiyorum ama vakit bulabilir miyim, buna değer mi diye düşünüyorum. Eylül'e kadar bekleyeceğim. Sadece internetten paylaşmak için şarkı yapmak istemiyorum.'' dedi.

'KENDİ' İSMİ NEREDEN GELİYOR ?:

Adıyla ilgili polemiklere değinen Kendi, ''Kendi ismini ben koymadım; prodüktör Hilmi Özer, "Sana farklı bir isim bulmamız lazım ama sen çok kendin gibisin" dedi. O dönem, radyocu Zeki Kayahan Coşkun da şarkım piyasaya çıkmadan beni çalıyordu ve "Bu şarkıyı söyleyen Kendi ve ben koydum adını" diyordu. Böyle isim mi olur, çıkın bu kafadan" desem de aylarca bana böyle hitap ettiler ve öyle kaldı. Herkes 'Şeker kız Candy mi?' diye düşündü ama bu isim kendim gibi olduğum için üstümde kaldı. Nüfus Müdürlüğü'ne sorduğumda, altı aile çocuğuna 'Kendi' ismini koymuştu, şimdi 10 olmuştu. İsmimi çok sevdim ve herkes çok çabuk kabullendi.

KENDİ KİMDİR ?:

Gerçek adı Nuray Ülker olan “Kendi” 4 Şubat 1987 tarihinde İstanbul‘da klasik bale eğitimi almaya başladı. 1 yıl piyano eğitimi aldı, Lisedeyken 4 sene bateri çaldı, Pera güzel Sanatlar’da piyano dersleri aldı. Voleybol ile ilgilendi. Şan dersleri aldı, Sahne ismini ünlü çizgi film “Şeker Kız Candy”den almıştır.

Bu haber 5261 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara'da eşzamanlı sahte içki operasyonu! Yüzlerce polis katıldı
Ankara'da eşzamanlı sahte içki operasyonu! Yüzlerce polis...
Ankara'da sahte hemşire kimliği kullanarak yaşlı hastalarla ilişkiye girip görüntülerini kaydeden kadın şantajla hastalara birçok şey aldırdı.
Ankara'da sahte hemşire kimliği kullanarak yaşlı hastalarla...