Lazer Epilasyon Ankara’da Buz Lazer ile Kalıcı Epilasyon

Lazer Epilasyon Ankara’da Buz Lazer ile Kalıcı Epilasyon

Lazer Epilasyon Ankara’da Buz Lazer ile Kalıcı Epilasyon

03 Ekim 2019 - 22:48

Lazer epilasyon sistemlerinin en son teknoloji ile üretileni Buz Lazer’dir. Farklı dalga boyuna sahip olması ve Buz başlığı özelliği ile en son teknolojidir ve en etkili yöntemdir. Hızlı, pratik ve acısız, ağrısız olması Buz Lazer’i zirveye taşımakta ve en çok tercih edilen yöntem olmasını sağlamaktadır. Lazer epilasyon Ankara son teknoloji Buz Lazer’in en çok tercih edildiği illerin başında gelmektedir. İstenmeyen tüylerden kurtulmak isteyen herkes en etkili yol olan Buz Lazer ile tanışabilir. Acısız, ağrısız son teknoloji olan Buz Lazer erkekler ve kadınlar için geliştirilmiş en etkili yöntemdir. Konforlu bir teknolojidir ve masaj hissiyle istenmeyen tüylerden kurtulmak hayalini hayata geçirmiştir. 
Yüz Bölgesi Ve Buz Lazer
Epilasyon yapılırken bazı bölgelerde uygulama yapılması düşündürücü olmaktadır. Özellikle yüz bölgesinde yapılan uygulamalar, hassasiyet gerektirdiği için hastaları düşündürmektedir. Ancak buz lazer yüz bölgesine de güvenle uygulanabilmektedir. Çünkü buz başlık uygulama esnasında cildi soğuttuğu için yan etkileri de ortadan kaldırmaktadır, böylelikle güvenle uygulanabilmektedir. 
 
Buz Lazer Epilasyon Kalıcılık Sağlar mı?
En başarılı ve etkili epilasyon yöntem olan Buz Lazer, kalıcı bir uygulamadır. Kıl köklerinin tahrip edilmesi ile kıl oluşumunun engellenmesi sağlanır. Kıl köklerine gönderilen enerji sayesinde kalıcı epilasyon sağlanmakta ve kıl oluşumu engellenmektedir. Lazer epilasyon Ankara da kalıcı pürüzsüzlük isteyen herkes Buz Lazer epilasyondan faydalanabilir.
Hamilelikte Buz Lazer?
Hamilelik döneminde lazer epilasyon yöntemleri önerilmemektedir. Tüm lazer epilasyon yöntemleri için bu durum geçerli olmakla birlikte Buz Lazer içinde aynı şekilde hamilelik döneminde yapılması uygun değildir. Hem hamilelik döneminde hem de emzirme döneminde lazer epilasyon yaptırmamanızı tavsiye ederiz. Bu süreçlerden geçtikten sonra güvenle lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca belirtmekte fayda var ki lazer epilasyon yaptırdığınız esnada hamile olduğunuzu öğrenirseniz, epilasyonu sonlandırmalı ve doktorunuza danışmalısınız. 
Lazer Epilasyon Uygulamasında Mevsim Fark Eder Mi?
Lazer epilasyon yöntemlerinde uygulama için mutlaka mevsim şartı bulunmaktadır. Çünkü diğer yöntemlerde lazer enerjisi tek ölçüde verilirken, açık renk kıllara ya da yanmış bronz tenlere uygulanamamaktadır. Buz lazer bu ayrıcalığıyla da lazer epilasyonun lideri olmayı hak etmektedir. Çünkü Buz lazer her mevsimde her cilt yapısı ve kıl tipine uygulanabilmektedir. 
 
Erkekler İçin Herhangi Bir Sakıncası Var Mı?
Lazer epilasyon dediğimizde akıllara her ne kadar kadınlar gelse de günümüzde en az kadınlar kadar erkeklerde istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak istemektedirler. Bu sebeple lazer epilasyon tercih etmektedirler. Lazer epilasyon Ankara erkekler için uygulanan Buz lazer’in FDA onaylı olduğunu ve güvenli bir yöntem olduğunu belirtmiştir. 18 yaşını doldurmuş herkes Buz Lazer epilasyonla kalıcı olarak pürüzsüzlük kazanabilmektedir. Erkeklerin kıl yapısı kadınlara göre daha kalın ve inatçı olduğu için kademeli ısıtma özelliği sayesinde Buz Lazer ile etkili sonuçlar alınmaktadır. 
Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.  

 

Bu haber 29386 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yeğene Doğum Günü Hediyesi Tavsiyeleri!
Yeğene Doğum Günü Hediyesi Tavsiyeleri!
Google Reklamları: Küçük İşletmeler Ne Yapmalı?
Google Reklamları: Küçük İşletmeler Ne Yapmalı?