Lisanssız El Telsizi Modelleri....

Lisanssız El Telsizi Modelleri....

Lisanssız El Telsizi Modelleri

02 Temmuz 2018 - 20:12

Haberleşme adına ihtiyacınız olan lisanslı analog ve dijital el telsizlerine, lisanssız analog ve dijital el telsizlerine, analog ve dijital araç telsizlerine, röle aktarıcılara, tetra telsizlere www.hytera-telsiz.com web sitesi üzerinden uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.

Telsiz ile haberleşme alanında yıllardır hizmet sunan ve en kullanışlı telsizleri kullanıcılarına ulaştıran Hytera, yüksek verimlilik sağlayan sistemleri ile kamu güvenliğini ve özel sektör iletişim ihtiyacını en yüksek düzeyde karşılamaya devam etmektedir.

Lisansız Telsiz Sistemleri

Dijital yani sayısal teknolojiye uyum sağlayabilmesi ve bunun için ek bir donamıma ihtiyaç duymaması, sesli kanal anonsu özelliğinin bulunması, kanal karışma engelleyicisine sahip olması, kanal tarama özelliği ile diğer grupların görüşmelerinin takibini ve o gruplarla görüşebilmeyi sağlaması, gürültü azaltma özelliği ile daha güvenli ve anlaşılır haberleşme sağlaması, fabrika çıkışı olarak röle kullanımına uygun yazılım ve donanımlara sahip olması, 16 saate kadar kesintisiz haberleşme sağlanabilmesi, geniş kapasiteli batarya seçenekleri ile bu sürenin artırılabilmesi lisanssız el telsizi modellerinin başlıca özellikleri arasındadır.

Hytera Telsiz Modelleri

Lisansız el telsizi ürünlerini tercih ederek kurulu olan sisteminizi tamamen değiştirmek zorunda kalmayın. Eğer analog sistem ve analog telsiz modellerine sahipseniz ancak daha uzak bölgelerde çalışan kişilerle aynı şekilde iletişim kurmak istiyorsanız, eski sisteminizi değiştirmeden dijital sisteme geçebilirsiniz.

Bunun içi analog ya da dijital haberleşmeyi algılama özelliğine sahip cihazları site üzerinden de inceleyebilirsiniz.

Evet, otomatik algılama özelliği ile kullanılan kanaldan gelen çağrı analog ise çağrı bu yönde işlenmekte ve analog çıkış sağlanmakta, çağrı dijital yani sayısal ise o yönde ses çıkışı sağlanmaktadır.Otomatik olarak sağlanan bu sistem ile kesintisiz ve sorunsuz haberleşme olanağı sunmaktadır.

İşletmeler İçin Telsiz Sistemleri

Kurumlarınızda ihtiyaç duyacağınız her türlü taleplerinize en uygun çözümler sunan hytera-telsiz.com, sıkıntısız ve sorunsuz hizmeti, müşteri odaklı vizyonu ile daima en iyi hizmetle faaliyet göstermektedir.

Hytera distribütörü olan ve kesintisiz haberleşme isteyenlerin tercihi olan lisansız el telsizi ile ilgili ve ürünleri ile ilgili daha fazla bilgi almak, firma ile irtibata geçmek için dilediğiniz zaman http://www.hytera-telsiz.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber 55613 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aydınlatma direğine çarpan yolcu otobüsü yandı: 1 ölü, 3'ü ağır 17 yaralı
Aydınlatma direğine çarpan yolcu otobüsü yandı: 1 ölü, 3'ü...
Nikotin Bandı Sigara Bırakmada Etkili Mi?
Nikotin Bandı Sigara Bırakmada Etkili Mi?