Odtülüler Dershanesi

Odtülüler Dershanesi

Odtülüler Dershanesi

17 Mayıs 2018 - 17:40 - Güncelleme: 17 Mayıs 2018 - 17:52

2009 yılından beri eğitim alanında Ankara’nın öncü firmalarından biri olan Odtülüler Dershanesi uzman eğitim kadrosu, özgün yayınları ve yılların vermiş olduğu deneyimle hizmet vermektedir. 2009 yılında küçük ve mütevazı bir kurumla eğitime başlayan Odtülüler Dershanesi yıllar ilerledikçe yeni şube ve kurumlar açmıştır. 2009 yılında etüt merkezi ve dershanesi olarak eğitime başlayan kurum artık temel lise eğitimine de başlamıştır. Öğrenciler için yeni şubeler eğitimdeki öncülüğünü devam etmektedir. Ankara’da eğitimin nabzını tutan kurum 10 yıllık deneyimi, kalite ve mükemmeliyet ile birleştirmektedir. Eğitimin öneminin farkında olan kurum derslerden kalite alınması adına öğrencilere alanının en iyisi öğretmenler tarafından ders verilmektedir. 

Ankara Kızılay merkezde tüm öğrencilerin kolayca ulaşım sağlayacağı bir yerde, tüm ilçelerden kolayca ulaşımın sağladığı bir adreste öğrencilere eğitim veren Odtülüler Dershanesi öğrencilere butik dershanecilik anlayışıyla eğitim vermektedir. Az sayıda ve seçilmiş öğrencilere eğitim 12 kişilik butik sınıflarda verilmektedir. Butik dershanecilik anlayışının en önemli avantajı az sayıda ve seçilmiş öğrenciye eğitim vermektir. Öğrenciler için kaliteli bir eğitim alınması ve nitelikli eğitim için butik sınıflar çok avantajlıdır. Butik sınıflarda disiplin sorunları yaşanmaz, öğrenci merkezli bir eğitim yürütülür. Öğrencilerin aktif olduğu, tüm sorunların anında çözüldüğü, öğrenciyle birebir etkileşimin sağlandığı bir sınıf ortamında ders yapılmaktadır. Tüm öğrencilerin ders sürecine aktif bir şekilde katıldığı bir ders anlayışına sahiptir.

Öğrencinin yakından takip edildiği öğrenci takip sistemi, velilerle sürekli iletişim halinde olunduğu veli bilgilendirme sistemi, öğrencilerin gelişimlerinin yönlendirilmelerinin yapıldığı öğrenci koçluk hizmeti, rehberlik etkinlikleri, öğrencilerin güzel bir şekilde eğitim aldıkları butik sınıflar, öğrenciler için gerekli olan özgün ve alanda hiçbir yerde bulunmayan orijinal sorulardan oluşan soru bankaları, akademik uzman öğretmenlerden tarafından hazırlanan konu anlatımlı kitaplar, öğrencilerin istedikleri bilgilere ulaşabilecekleri birçok kaynağın bulunduğu kütüphanesi, öğrencilerin araştırma yapabilecekleri laboratuvarlar, öğrencilere evde ders çalışma alışkanlığı kazandırma etkinlikleri, kariyer planlama, aile danışmanlığı, zaman yönetimi, meslek seçimi, yaz kampı, eğitim danışmanlığı, öğrenci motivasyonu gibi pek çok imkan Odtülüler Dershanesi tarafından öğrencilere tanınmaktadır.odtululer.com sitesindende detaylı bilgi alabilirsiniz. Etüt merkezi, temel lise ve dershane olarak eğitim veren kurumun ayrıcalıklı eğitiminden, erken kayıt döneminde avantajlı fiyatlardan yararlanmak için okulu ziyaret etmelisiniz.

Bu haber 58830 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TBMM'nin Çankaya kapısı önünde dur ihtarına uymayan bir traktöre ateş açıldı.
TBMM'nin Çankaya kapısı önünde dur ihtarına uymayan bir...
Ankara il Danışma Kurulu toplantısında eski CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Ayhan Yalçınkaya'nın
Ankara il Danışma Kurulu toplantısında eski CHP Gençlik Kolları...