Overwatch Satın Al

Overwatch Satın Al

overwatch satın al

14 Ağustos 2018 - 17:34 - Güncelleme: 16 Ağustos 2018 - 13:52

Zula Epin

Yerli oyunlarımız arasında yer alan Zula oyunu gerek Türkiye de gerekse dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından oynanmakta ve takip edilmektedir. Zula tamamen yerli geliştirmiş ve haritalarından oyun içi görüntülerine kadar Türk ögelerine yer verilmiş bir oyundur. Özellikle haritaları ile Türk oyuncular tarafından büyük bir sempati kazanan oyunun dünya genelinde de büyük takipçileri bulunmaktadır.

Zula oyunu genel olarak iki takımdan 5’er oyunucunun karşılıklı savaşını temel alan bir MMOFPS oyunudur. Ayrıca Zula Türkiye’nin ilk MMOFPS oyunu olma özelliğini de taşımaktadır. Diğer tüm online oyunlarda olduğu gibi Zula’da da oyun içi satın almalar bulunmaktadır. Silah başta olmak üzere birçok envanteri cephanenize eklemek için zula da oyun içi satın almalar yapmak gereklidir. Bu satın almalar için hesabınıza para yüklemesi yapılmalı.

Zula’da para yüklemesi için epin’ler kullanılmaktadır. Zula epin satın alma işlemleri için birçok yerli ve yabancı oyun satın alma sitesi bulunmaktadır. Bu siteler üzerinden hesabınıza yükleme yapabileceğiniz zula epin lere sahip olabilirsiniz. Ayrıca zula epin oyun içi satın alma dışında oyunu satın almanız için de kullanılan bir para birimidir. Bu epinler ile oyun içi satın alma ve çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

Blizzard’ın son dönemlerde adından oldukça fazla söz ettiren oyunu desek aklınıza ilk gelen Overwatch olacaktır. Son yıllarda oldukça fazla popülerleşen hatta e spor dünyasında da yerini alan Overwatch dünya genelinde popüler olan major oyunlar arasına girmeye aday gösteriliyor.

Blizzard tarafından geliştirilen ve kısa sürede büyük popülerlik kazanan oyunun geçtiğimiz sene resmi e spor ligide yine blizzard tarafından kuruldu. Overwatch ligininde büyük izleyici ve hayran kitlesi bulunuyor. Oyunun dünya genelinde anlık olarak milyonlarca oyuncusu bulunuyor.

Overwatch oyununu satın almak için blizzard’ın resmi satış platformu olan battle.net üzerinden hesap oluşturmanız gereklidir. Burada oluşturacağınız hesap ile Overwatch ve tüm blizzard oyunlarına sahip olmanız mümkün. Ayrıca overwatch satın al şeklinde internet üzerinde yapılan aramalar ile oyun satışı yapan siteler üzerinden indirimli bir şekilde oyunu satın almakta mümkün.

Bu haber 16739 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara Metrosu'nda Batıkent-Eryaman Arasında Zemin Güçlendirmesi Yapılacak
Ankara Metrosu'nda Batıkent-Eryaman Arasında Zemin Güçlendirmesi...
Ankara Büyükşehir'den Halk Ekmek'e 1 lira zam
Ankara Büyükşehir'den Halk Ekmek'e 1 lira zam