Tablo...

Tablo...

07 Şubat 2017 - 12:45 - Güncelleme: 07 Şubat 2017 - 12:56

Tablo bir evin tasarımında ve dekorasyonunda önemli rol oynayan en önemli aksesuarlardan biridir. Ancak bir tablo seçimi her zaman kolay olmaz. Eşyalarınızla uyumlu olması, verdiği mesaj, ne kadar ünlü bir tablo olduğu gibi konulara özellikle dikkat çekmek gereken bir konudur. Tablolar farklı seçeneklerde sunulmaktadır. Sanatsal tablolar, panorama, dekoratif, çiçek tabloları, manzara tabloları, Osmanlı ve hat, İstanbul manzaraları gibi birçok farklı türde tablo üretimi yapılmaktadır. Tüm tablo çeşitlerinde düz ya da parçalı olarak hazırlanabilen baskı kalitesi yüksek tablolar satışa sunulmaktadır. http://tabloda.com/ mağazasında dünyanın en ünlü şehirlerinin görülmeye değer yerlerinin tasarımlarının hazırlandığı tablo tasarımları kişi zevklerine uygun olarak sunuluyor aynı zamanda farklı renk tonları ile dikkat çekiyor.

Tablolar hangi renk tonlarında ya da hangi kategoride olursa olsun fark etmeksizin seçim yapma şansına sahipsiniz. Bu tabloların istediğiniz boyutlarda ve tonlarda hazırlanmasını isteyebilirsiniz. Dilerseniz kendi tasarımlarınızdan oluşan tablolar da yaptırma şansınız var. Son dönemde moda olan ve çok fazla satılan parçalı tablolar her tabloya uygulanabilmektedir. Yüksek çözünürlükte hazırlanan çok canlı renk tonları ile tablo modelleri çerçevelerinin de kalitesi ile her dekorasyona uyum sağlayacak şekilde hazırlanmaktadır. Kanvas türü çerçeveler son derece özenle hazırlanarak sizin istediğiniz boyutlarda olacak şekilde istediğiniz tabloyu içerisinde yerleştirerek adresinize gönderiliyor. Her tabloya hazırlandıktan sonra uzun yıllar kalitesini ve güzel görünümünü koruması için koruyucu kaplama uygulanmaktadır.

Her tabloya uygulanabilen parçalı tablolar son derece şık bir tasarım olarak birçok evin salonlarını süslüyor. Hem modern bir görünümü hem de son derece farklı bir tarzı olduğu için parçalı tablolar çok sık tercih edilenler arasında yer alıyor. Tablo renklerinde ömür boyu renk garantisi verilmekte ve bu renklerin asla solmayacağına dair garanti edilmektedir. Manzara resimlerinde dünyanın en güzel yerlerinin resmedildiği tablo modelleri klasik tablolardan uzak adeta gerçeklik hissi veren tablolardır. http://tabloda.com/ sitesindeki tabloların üzerindeki renklerde HP marka mürekkep kullanılmakta ve bu mürekkep su bazlı bir mürekkep olduğu için rengin kendini koruması sağlanmaktadır. Baskı yapılan tuval gereken kalınlıkta hazırlanmakta ve kolay kolay kalitesi düşmeyecek şekilde baskısı yapılmaktadır.

Bu haber 12892 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara'da kuyumcuyu soymak isteyen silahlı soyguncu neye uğradığını şaşırdı
Ankara'da kuyumcuyu soymak isteyen silahlı soyguncu neye...
Ankara Kızılay metro durağında bir kişi intihar etti.
Ankara Kızılay metro durağında bir kişi intihar etti.