Tekne Kiralama İstanbul

Tekne Kiralama İstanbul

Tekne Kiralama İstanbul

22 Ekim 2020 - 21:11 - Güncelleme: 22 Ekim 2020 - 21:16

Tekne kiralama birçok farklı amaçla başvurulan bir yöntemdir. Maviliğin eşsiz güzelliğinin tadını çıkarmak, kıyı şeridinin güzelliğini görmek için tekne kiralama ve tekne turları eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Tekne kiralama sadece seyahat ve tatil imkânı sunmaz aynı zamanda organizasyonlar içinde birebirdir. Nişan, düğün, evlilik teklifi gibi organizasyonlar için de tekne kiralama seçeneği değerlendirilmektedir. Uluçay Yatçılık İstanbul’da tekne kiralamak isteyenlere geniş yat filosu ile hizmet vermekte ve benzersiz fırsatlar sunmaktadır. Uluçay Yatçılık firmasının geniş tekne filosuna ve organizasyon hizmetlerine https://www.teknekiralama.com.tr/ adresinden ulaşılabilmektedir. 


Tekne Kiralama Tur Organizasyonu
Özel günler ve organizasyonlar için tekne kiralamak prestijli olduğu kadar organizasyonların eğlenceli olmasını da sağlamaktadır. Şirket turları, Yemekli boğaz turları, iftar için tekne kiralama, Turistik tekne turları gibi birçok farklı organizasyonu için tekne kiralanmaktadır. Teknelerde kiralama anlaşmasına göre yemekli turlar düzenlenmektedir. Nişan, düğün gibi organizasyonlar için tekne kiralamak unutulmaz bir deneyim yaşanmasını sağlamaktadır. Şirket turları son dönemlerde en çok başvurulan tur seçenekleridir. Ekip ruhunu güçlendirmek ve personeli ödüllendirmek ve motive etmek için şirket turu düzenlemek personelin beraber eğlenmesini ve beraber daha iyi çalışmak için motive olmasını sağlamaktadır.


Tekne Kiralayarak Evlilik Teklifi
Tekne kiralamak ve evlilik teklifini burada yapmak çok önemli bu anın unutulmaz bir anıya dönüşmesini sağlayacaktır. Evlilik teklifi için tekne kiralamak ve organizasyon hizmetlerinde, mum ışığında yemek, lazerli boğaz evlilik teklifi, patlayan volkan süslemeleri gibi ortam düzenlemesinin dışında video ve fotoğraf çekimi ile teknede yönlendirme ve müzik ayarlamaları yapılmaktadır. Teknede evlilik teklifi organizasyonu mükemmel bir şekilde yapılarak o anın en mutlu anınız olması ve tüm sıradanlıktan uzak olması sağlanmaktadır. Uluçay Yatçılık evlilik teklifi için tekne kiralama hizmetleri ile en iyi organizasyonları sunmaktadır.


Yatta Kurumsal Ağırlama
Kurumsal firmalar başka firmalar ile anlaşmalar için özel görüşmelerde prestije önem vermektedir. Görüşmelerin gerçekleştirildiği kişi ve heyetleri iyi ağırlamak görüşmelerin olumlu geçmesine katkı sağlamaktadır. Prestijine prestij katmak isteyen firmalarda önemli ve değerli müşterileri için yatta kurumsal ağırlama yapmaktadır. Uluçay Yatçılık yatta kurumsal ağırlama yapmak isteyenler için tüm organizasyonu hazırlayarak kurumsal misafirlerin büyük bir keyif içerisinde görüşmeleri sürdürmesini ve anlaşma kutlamalarının yapılmasını sağlamaktadır.


Tekne Kiralama Fiyatları
Tekne kiralama hizmetlerinde fiyatlandırmaya etki eden faktörler farklılık göstermektedir. Organizasyonun büyüklüğüne göre kiralanacak olan teknenin boyutu da değişmektedir. Tekne boyutları, tekne imkânları, talep edilen organizasyon fiyatlara doğrudan etki etmektedir. Uluçay Yatçılık geniş tekne filosunda davet tekneleri, ekonomik yatlar, lüks davet tekneleri, lüks gezi tekneleri, motor yatlar, prestij yatlar ve vip yatlar ile tekne kiralama hizmetlerini tüm bütçelere uygun olarak sunmaktadır. Bütçeye uygun olan tekne ve organizasyon hizmetleri hakkında detaylı bilgi için web siteleri üzerinden Uluçay Yatçılık ile iletişime geçilebilmektedir.

Bu haber 97819 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Google Reklamları: Küçük İşletmeler Ne Yapmalı?
Google Reklamları: Küçük İşletmeler Ne Yapmalı?
Ankara Metrosu'nda Batıkent-Eryaman Arasında Zemin Güçlendirmesi Yapılacak
Ankara Metrosu'nda Batıkent-Eryaman Arasında Zemin Güçlendirmesi...