Transformers 5: Son Şövalye

Transformers 5: Son Şövalye

Transformers 5: Son Şövalye

24 Haziran 2017 - 18:31

Transformers herkesin 7 den 70’e bildiği ve sevilerek izlenen bir filmdir. Otobotların insanlar ile olan müttefikliğini yansıtan bu harika filmin birçok serisi bulunmaktadır. Daha çıktığı ilk film ile büyük bir hasılata sahip olmuş aynı zaman insanların gönlünü kazanmayı başarmıştır. Bu başarıların ardından sürekli olarak filmin devamı gelmiş ve hikaye devam etmiştir. Transformers bu sefer karşımıza çok daha farklı bir hikaye ile gelecektir.

Son şövalye, Transformers 5 izle serisinin özündeki tüm efsaneleri ve hikayeleri paramparça ederek bambaşka bir hikayeyi ortaya koyacak. Kahraman kelimesinin anlamı bu filmde biraz daha farklı gözükecek gibi. İnsanlar ve Transformerslar savaşta olacak ve maalesef ki Optimus Prime bu savaşta olmayacak. Bu savaşta insanoğlunun kurtuluşunun anahtarı geçmişin sırlarında gizli ve Transformersların dünyadaki gizli geçmişinde yatıyor. Dünyamızı kurtarmak Cade Yeager (Mark Wahlberg); Bumblebee, bir İngiliz lordu ve bir Oxford profesörüne düşmektedir. Bu ekip yapacağı araştırmalar ile geleceği kurtarmak için çalışacaktır. Bu seride herkesin hayatında vereceği zor kararların bir bütünü sergilenecek. İyiler kötü, kötüler iyi olacak. İki dünya arasında süren bu zorlu savaşta sadece bir dünya ayakta kalabilecek.

Transformers 5: Son Şövalye Gösterim Detayları

Filmin, Türkiye için gösterime giriş tarihi; 23 Haziran 2017 olarak belirlenmiştir. Yönetmen, Michael Bay’dir. Filmin efsane müziklerinin yapımcısı ise, Steve Jablonsky’dır. Amerikan- İngiliz yapımı olan bu efsane film diğer serilerinin 5. Versiyonudur. Baş rollerinde ise Art Marcum, Matt Holloway ve Ken Nolan yer almatadır. Film karşımıza 3 boyutlu, IMAX 2D ve IMAX 3D seçenekleri ile çıkacağı açıklanmıştır.

Transformers filmlerinin geneline baktığında büyük bir başarı olduğu görülmektedir. Dört filmin ülkemizdeki toplam hasılatı yaklaşık olarak 21 milyon TL civarındadır. ABD’de yapılan gösterimlerde ise toplam hasılat yaklaşık olarak 1 milyar 318 milyon $ civarındadır.

Transformer 5: Son Şövalye Seri Devamı Olacak Mı?

Transformers filmi her serisinin son sahnelerinde seyirciler için bir açık kapı bırakmakta ve daha sonrasında yeni filmin geleceğinin haberini vermektedir. Ancak her seferinde de bizi şarşırtarak bambaşka bir hikaye ile karşımıza çıkmaktadır. Ancak bu 5. Seri ile işler biraz değişecektir. Senaryo oldukça değişmiş ve farklı boyutlara doğru çekilmiştir. 5. Seriden sonra Bumblebee (orijinal adı ile Transformers 6) ve Transformers 7 filmleri gelecektir. Gösterim tarihleri ise 8 Haziran 2018 ve 28 Haziran 2019 olarak tahmin edilmektedir. Ancak son filmden sonra gösterime girmesi planlanan Bumblebee filmi diğerlerin oranla daha düşük bütçeli olacaktır. Bu film, Christina Hodson tarafından yazılacak ve Travis Knight tarafından yönetilecektir. 6 Nisan 2017 tarihinde Bumblebee filmi Prequel hikayesi ile geleceği Michael Bay tarafından doğrulanmıştır. Prequel filmleri ise daha seri başladığında çıkan hikayeden daha öncesini anlatan film anlamına gelmektedir. Buna en güzel örnek ise Hobbit serisi verilebilir. Kaynak:https://www.hizliizlefilm.net/hizli-seyret-9358-transformers-5-son-sovalye-izle-full-hd.html

Bu haber 39433 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Diş Sağlığınız İçin Ankara’da Profesyonel Çözüm
Diş Sağlığınız İçin Ankara’da Profesyonel Çözüm
'Vali özel kalem müdürüyüm' dedi, trafiği birbirine kattı
'Vali özel kalem müdürüyüm' dedi, trafiği birbirine kattı