Yaşlı Bakıcı Hizmetleri Ankara

Yaşlı Bakıcı Hizmetleri Ankara

Yaşlı Bakıcı Hizmetleri Ankara

15 Temmuz 2018 - 20:42

Zamana dayanmak zor yaşlılık kaçınılmaz peki bu süreçte yalnız yaşamak bir takım sorunları beraberin de getirmiyor mu?

Hepimiz bir koşturma içerisindeyiz gerek iş gerek çocuk derken büyüklerimizi istemeyerek ihmal etmekteyiz.

İlaçların zamanın da alınması, zamanın da sağlıklı ve kontrollü beslenme, öz bakım olmak üzere yaşlılarımız bir çok konuda desteğe ihtiyaç duyabiliyor. Yaşlı Bakıcısı sadece bir çalışan olarak değil evin bir ferdi olarak basit şekilde olan tansiyon ve şeker ölçümlerini yapmak, hastanın durumunun kötüleşmesi halinde ambulans ve doktor çağırmak ve ilgili kişilere haber vermek gibi önemli görevleri sistematik ve düzenli şekilde yerine getirirler.

Bu arada sizler için çok önemli ve değerli olduğunu düşündüğümüz bir başka faktörde, bu hizmeti yakınınız için aldığınız takdirde eskisi kadar yorulmayacağınız için onlarla çok daha kaliteli zaman geçirebilecek ve onlara çok daha fazla gülümseyerek ilgi ve alaka gösterebilecek olmanızdır.

Hasta Bakımı

Hasta bakımında bir refakatçı aileden biri olabilir fakat yaptığınız bir yanlış bir çok soruna neden olabilir.  Yatalak, Alzheimer ve benzeri hastalıklarda hastanın yanında muhakkak bir hasta bakıcının bulunması gereklidir. Bu tür hastalar tuvalet, yıkanma, yemek, ilaç alımı gibi önemli ihtiyaçlarını kendi başlarına karşılayamazlar. Hasta bakıcılar bu işi daha bilinçli ve eğitimli olarak yaptıklarından dolayı hastanın ve hastaya bakması gereken yakınlarının konforu sağlanır ve hastalarda, hastalıklarını daha az hissederler.

İşi bilen tecrübeli bir bakıcı, yatılı veya gündüzlü olmak üzere geniş eğitimli ve referanslı kadrosuyla ister yabancı ister Türk bakıcılar ile İbn-i Sina Danışmanlık Hasta bakıcı, Yaşlı bakıcısı, Çocuk bakıcısı temin eden uluslararası bir firmadır.

 

Ankara’da Hasta Yaşlı ve çocuk bakıcısı hizmetleri güvenilir bir şekilde iş kur özel istihdam bürosu olan İbn-i Sina ltd.şti.Tarafındansağlanmaktadır.

Bu haber 1236345 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2022'DE EN ÇOK YAPILAN HUKUKİ İŞLEMLER
2022'DE EN ÇOK YAPILAN HUKUKİ İŞLEMLER
Yeğene Doğum Günü Hediyesi Tavsiyeleri!
Yeğene Doğum Günü Hediyesi Tavsiyeleri!