Muhalifleri Tehdit ediyorum..
Mehti Saraç

Mehti Saraç

Muhalifleri Tehdit ediyorum..

03 Temmuz 2014 - 23:52 - Güncelleme: 03 Temmuz 2014 - 23:54

Evet , Tehdit ediyorum..
Ekmeleddin İhsanoğlu na karşı Muhalif olan tüm CHP, MHP ve diğer parti seçmenlerini tehdit ediyorum..
Eğer bu seçimlerde hala MUHALİF olmaya devam ederseniz, Önümüzdeki MİLLETVEKİLLİĞİ seçimlerinde de sizlere inat, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Ekmeleddin İhsanoğlu'na çıkan oylar kadar, top yekün MİLLETVEKİLLİĞİ seçimlerinde bizler - size karşı muhalif olup, AK Partiye oy vereceğimizi  bilmenizi istiyoruz.
Mademki, siz bu dönem ısrarla muhalif olmaya karar verdiniz. Gelecek seçimlerde de bizde sizin ve sizlerin karşısına sırf ''MİLLETVEKİLİ olmamanız için'' çok azılı birer muhalif olarak çıkacağız..
Ve AK Partiyi % 80 le iktidara getireceğimizin garantisini şimdiden siz muhaliflere ilan ediyorum.
Özellikle KILIÇDAROĞLU ve BAHÇELİYE buradan seslenmek istiyorum.
Sizin davanıza bugün ihanet edip arkanızdan gelmeyen MİLLETVEKİLİ veya seçmenlerin inadına, ibreti alem için, sizinde gelecek seçimlerde AK Partiye oy vermeniz gerektiği kanaatindeyim.
Bu durum dünyada bir ilk olacağı için, oylarınızı otomatikmen 20 puan yukarı taşıyacaktır. Ancak bu şekilde davranarak bu milletin güvenini kazanabilirsiniz..
 Dünyada ve Türkiye'de mutlaka bu jestiniz taktirle karşılanacaktır.
Bu muhalif olanların MUHALEFETİNİ anlamış değilim. Siz adam değilmisiniz ? 
Baştan beri neden ve niçin muhalif olduğunuzun gerekçelerini göğsünüzü gere gere çıkıp bu MİLLET'e açık açık anlatmıyorsunuz ? Çıkın açıklayınız..
Neden bu adamı istemiyorsunuz ? 

İsmimi hoşunuza gitmiyor ?
 
Mısır doğumlu olması size bir endişemi veriyor ?
 
Hırsızlık yolsuzluk yapmadığı içinmi muhalif oldunuz ?
 
Vatandaşa, millete küfür etmediği içinmi bu insanı tasvip etmediniz ?
 
Gözünüzün içine baka baka yalan söylememesi sizde bir kuşkumu yarattı ?
 
İlmi, bilgisi, hafız ve bir müslüman oluşu sizlere neden güven vermedi ?
EEE kardeşim sizin içinizde hırsızlık, yolsuzluk, pislik ruhu varsa bizler ne yapabiliriz. Sizi bilenler, sizi bildiği için, size itibar etmemiştir.
Demek ki sizler yani muhalif olanlar adam değilmişsiniz. Bu yüzden ne sizin adaylığınızı nede adayınızı aday olarak göstermek istememişler.
Ekmeleddin İhsanoğlu sendromu baştan beri bu çatlak sesleri çıkaran muhaliflerin yüzünden CHP, MHP, SP vs diğer parti seçmenleri tarafından bir türlü kabul görmedi..
Seçmenler üzerinde tepki ve etki oluşturulmaya çalışıldı, yanlış anlatıldı, söylendi, yazıldı, çizildi. Sosyal medyada dillendikçe dillendirildi. MİLLET, yoğun baskılar altında kaldı. Ve Ne yapacağını şaşırdı. En sonunda çareyi sandığa gitmemekte karar kıldı.
Tüm bunların ana sebebi sadece bu çatlak sesleri çıkaran MUHALİFLERDİ..
Değerli Kardeşlerim ;
Ne olursa olsun ben RECEP TAYYİP ERDOĞANI gerçekten taktir ediyorum. 550 milletvekili içinde kendine güvenen, mertçe, tüm baskılara rağmen ayakta kalan, yoluna devam eden bu akıllı siyasetçimiz olan Sayın Başbakanı kutluyorum.
549 Milletvekilinin hiç birinin kendine ne güvenleri nede özgüvenleri var..
Arkadaşlar muhalefet böyle sinsi politikalar peşine düşmemelidir.. Eğer bu şekilde hareket ediyorsanız, AK Parti gibi bir ev sahibi çıkar ve her seçimde o aptal sinsi böcekleri halının arkasından bulup çıkararak böyle acımadan süpürür gider..
Bakınız ; Sayın Başbakanın sert politikaları karşısında TÜRKİYE gibi sendeleyen bir ülkenin dayanma gücü olamaz. Aklınızı başınıza devşirin..
Cumhurbaşkanlığı seçimleri bu dönem bir dönüm noktasıdır.
Ya çatı adayınız kazanacak ya kazanacak yada kazanmalıdır.
Aksine yukarıda örneğini verdiğimiz bir böcek gibi süpürülür gidersiniz.
Ortada bir denge olmalı, Muhalefet mutlaka olmalı, güçlü olmalı, sesleri çıkmalı ki demokrasi ve hizmetler her zaman baki kalsın..
Muhalif olmak sizlere bir fayda sağlamayacaktır, tersine zarar verecektir. Ülkesini seven herkes bu çatı adayına destek verme gibi bir zorunluluğu olduğunu unutmamalıdır..
Size belki çatı adayının bazı itici tarafları olabilir ve size hoş görünmeyebilir ama herkes hepimiz destek vermekte mecburuz.
Ya korku, ya telaş yada kaba kuvvet Ülkeye bir fayda sağlamayacaktır. Bir MISIR, bir SURİYE, bir IRAK olmaya henüz aday değiliz.. 

Kutuplaşmaya doğru giden bir ülkenin önünü seçimlerle, demokratik yollarla kesmemiz daha doğru olacaktır..
Dengeleri başta MİLLETVEKİLLERİ olmak üzere biz vatandaşlar hep beraber sağlayacağız.
AK Parti ve sayın Başbakanın aşırı hırsı insanlarımıza zarar vermektedir. Anayasa Mahkemesi ülkenin önünde tek güvenilir bir dalınızdır.
Seçimlerden sonra mutlaka tasviye edilecektir. Anayasa Mahkemesinin tasviyesi demek TÜRKİYE'NİN Adaletten yoksun,güdümlü bir ülke haline gelmesi demektir..
Bu seçimlerde adayımız kim olursa olsun, eğer üzerinde bir anlaşma sağlanmış ise ve bu kişi ''Topal bekir'in, sidikli damadı hüso'' dahi olsa gene onu desteklemek zorundayız.
 Umarım ne demek istediğimizi anlıyorsunuzdur.
Sayın Başbakanın Cumhurbaşkanı olmasından bir sıkıntımız ve bir korkumuz yok. AK Partiden korktuğumuz için hiç değil. Sadece korktuğumuz tek şey ülkenin günden güne kutuplaşarak refah düzeyinin bozulması korkusudur..
Kutuplaşmalardan dolayı son zamanlarda Partilileşme ve toplumlardan dışlamalar hızla ilerleyerek ülkemiz adeta can çekişiyor. Ölüm ya yakındır yada yaklaşmıştır. 

Bu düzenin bir an önce mutlaka bir dengeye oturtulması gereği hissedilmektedir. Aksine Azrail canları almaya başladığı zaman kimse onun önüne geçemeyecektir..
Lütfen inadı bırakalım. Ekmeleddin İhsanoğlu gibi bir insana sahip çıkalım. 

Çatı adayımız için endişeler olmasın. 

Çankaya da Bir kukla olmayacaktır. 

Çankaya yı süsleyen bir çiçekte olmayacaktır. 

Bir portre olarak duvardada asılı kalmayacaktır. 

Aksine AK Partili seçmenlerin istediği tarzdaki bir müslüman, 

dini bütün, adaletli, güvenilir bir sima olarak ÇANKAYA'da insanlara gerçekten bir güven verecektir. 

Bundan emin olabilirsiniz..
Yandaşlık taslayan YAZARLAR ;
Bunları neden yazma gereği duymuyorsunuz ?
 Sizin ALLAH'tan bir korkunuz yok mu ?
 Bu insanın bu özelliklerini bilmiyor musunuz ?
 İllaki her şeyde rant mı konuşmalı !
TV'lere çıkıp Çin edebiyatı yapmak yerine gerçekleri konuşmanız size daha iyi rant sağlayacaktır bundan emin olabilirsiniz..
Boşuna o köşelerde fetva vermeye kalkışmayınız. Bu ülkede rahatlığı ve huzuru yaşamak istiyorsanız adaletli davranmayı ilke edineceksiniz..
Saygılarımla Mehti SARAÇ
 

Bu yazı 10676 defa okunmuştur .

Son Yazılar