SEÇİMDEN SONRA AKP'NİN İNTİKAMCI ZİHNİYETİ PİYASADA !
Mehti Saraç

Mehti Saraç

SEÇİMDEN SONRA AKP'NİN İNTİKAMCI ZİHNİYETİ PİYASADA !

22 Aralık 2015 - 21:11

Sevgİli okuyucularım ;

AKP'NİN intikamcı zihniyeti seçimden kısa bir süre sonra harekete geçmiştir..

Yazarlar, Çizerler, Gazeteciler, Düşünce sahibi insanlar ve Devlet kademelerinde bulunan, göze batan bazı Devlet memurları yavaş yavaş yargılanmaya başlıyor..

Son 6 aydır askıda bekleyen dosyalar seçim sonrası açılmaya başlandı ve iddianameler havada uçuşuyor.

AKP'ye yakın savcılar görevini yapmaya başladı bile..

Önce takipsizlik kararı verilen dosyalar dahil tek tek iptal edilerek iddianameye dönüşüyor..

Adaletin koktuğu bir ülkede yaşam artık zorlaşıyor ve insanlar hedef tahtasına oturtuluyor..

Orta doğu bataklığına gömüldüğünden habersiz bir hükumet hala kendi öz evlatlarıyla, fikir ve düşünce adamlarıyla uğraş içerisinde..
 
Dış düşmanlar yetmiyormuş gibi içerİde de kendine düşman yaratmakla meşgul bir zihniyet hükumeti ile karşı karşıyayız..

Avrupa ve Amerikanın şamar oğlanı haline gelen TÜRKİYE'NİN mevcut hükumeti, kendini hala başarılı zannedecek kadar bir zavallı olduğunun farkında değil..

Rusya tehdit ederken, bazıları yiğitlik taslıyor.
Ve vatandaşa da birlik, beraberlik mesajları gönderiyor.
oysaki birlik, beraberlik mesajları gönderdiğin o vatandaşını 2.nci sınıf kategoriye itmiş, satılmış mahkemeleri kanalıyla soluğunu kesmeye çalışıyorken o vatandaştan birde medet umuyorsun..

Ahmak bir zihniyetin, ahmak bekçileri olmaya niyetimiz yok. Sen önce vatandaşını ve her birey insanını aynı kefede tutmayı öğren...

Hakkımda bir dava açılmış ve davayı açan şahısta bir AKP'Lİ Belediye Başkanı ;

Önce bir takipsizlik kararı verildi ve seçimlerden sonra o dosya iddianameye dönüştü. Savcı değişti iddaaneme oluşturuldu..

İddianame ise çok komik ve adeta gülünecek ithamları var. Eleştiriler ne zamandan beri HAKARET'E dönüştü ?? Bilen varsa lütfen bir cevap versin..

Üstelik facebook üzerinden yapmış olduğum birkaç yorumlardan dolayı yargılanacak kadar ALÇAK ve ADİ'CE durumlara düşmüşüz...

Taşeron mahkemeler ve o taşeron savcılar lütfen adalet için yapmış oldukları yeminlerine sadık kalsınlar. Ekmeğimizden olmayalım diye bir korku, bir telaş içerisinde insanların canını yakmaya daha fazla teşebbüs etmesinler..

Yazık, o insanlara da yazık. Bizlere, hepimize yazık. Adaletsiz ve Hukuksuz bir Devletin daha fazla ayakta kalması mümkün olamaz.

Sayın Davutoğlu ;

Bu ülkenin Başbakanı isen, bu ülkenin bir lideri isen, bu ülkede bir gelecek tayin etmek istiyorsan, ve de gerçek bir KONYA'LI isen vede Müslüman isen, HUKUK've ADALETi sömürmekten vazgeçin.. Yazar ve düşünce insanlarının fikirlerine saygı gösterin.

Eleştirilere açık olun, geniş olun..

Müslümanlık kin ve nefret besleme dini değildir.

Ağırlığınızı koyun. Başkalarının gölgesi altında şamar oğlanı gibi yaşamayı seçmeyin. ADİL ve DÜRÜST olun'ki bizde sonuna kadar arkanızda olalım.

Böyle bir sistem kimseye bir fayda sağlamaz.

Ölüm anında bile alınan her ah'tın bir hesabı var yani ölümü istemek kadar acı ve keder içinde kıvrım kıvrım kıvranırken birde ölmemek var..

Saygı ve sevgilerimi sunuyorum..

Mehti SARAÇ

Bu yazı 8509 defa okunmuştur .

Son Yazılar