Yılbaşı Yahudi ve Hristiyan Bayramıdır
Mehti Saraç

Mehti Saraç

Yılbaşı Yahudi ve Hristiyan Bayramıdır

24 Aralık 2014 - 17:08

YILBAŞI ; Zinanın kol gezdiği bir gündür...

 YILBAŞI ; Kumarın en üst seviyelerde oynandığı bir gündür..

 YILBAŞI ; Hristiyan ve Yahudilerin aylar önce hazırlıklarını başlattığı bir gündür..  O zaman Bizim neyimize !

 YILBAŞI ; Alkol ün en çok tüketildiği bir gündür.. Küçük çocukların bile bu gece alkol aldıkları, sarhoş oldukları en aptal bir gündür bu gün..

  YILBAŞI ; Pisliğin kol gezdiği bir gündür...

Sanatçıların çok para kazandığı bir gündür o gün..Aptalların coştuğu, kendini kırıp döktüğü bir gündür o gün.

Yeni zamların kapıda olduğu bir gündür YILBAŞI.. Bazı esnafların da bayram ettiği bir gündür o gün,(( buna amenna)).

Kısacası hiç bir iyi bir tarafının olmadığı bir gündür YILBAŞI. Basit insanların günüdür yılbaşı.. Müslümanların günü asla değildir.. ALLAH korkusunu içinde yaşayan insanların günü değildir o gün.. O gün aslında her günkü gibi sıradan bir gündür...

Eğlenmek değil, ağlanması gereken bir gündür o  gün çünkü her gün ve her yıl ömrümüzün tükendiği bir gündür. Belkide azıksız, hazırlıksız ecele yakalanacağımız bir gündür o gün,,

TÜRKİYE ; Madem ki Müslüman bir ülkesiniz, Sen bu günü de yasakların arasına koymayı neden düşünmüyorsun ?  Siz sözde Müslüman bir iktidar görünümündesiniz ve tahtta yıllardır oturmuşsunuz o halde bu günüde yasakla malısınız. 

EY TÜRKİYE, Sen MÜSLÜMANLIĞINI bu gün için ispat etmelisin...

Çocukların kanına girilmiş ve bu YILBAŞI dediğimiz gün için adeta derbeder edilmişler..''NOEL BABA GELDİ, GELECEK'' vs safsataları ve onların hayali çocuklarımız için sanki bir sihirli el haline dönüşmüştür.. Kapıdan, pencereden noel Babayı bekleyenlerin hattı hesabı yok. Ama o çocuklar sadece avucunu yalayacaklar çünkü Noel Babaları gelmeyecek ve böyle bir şahsiyet yok.

Haftalar önce ülkemizde de bu cehennemlik günün hazırlıkları yapılmaktadır, VAY HALİMİZE diye üzülüyoruz sadece ! Çok çok yazık..

Taksim meydanlarına gidip yılbaşını kutlamak isteyenler bana göre NAMUSUNDAN muaf insanlardır.. Bu insanların her şeye kapısı açıktır, gerektiğinde sizde bazı konularda çekinmeyin.

Karısını, kızını, bacısını, anasını vs vs tüm aile efradının oralarda cinsel istismarlara uğramamasını istiyorsanız lütfen bu şeytani günden uzak durunuz..

Her pisliğin kol gezdiği bu günün adı ''eğlence'' olamaz..

Saygı ve sevgilerimle...

Mehti SARAÇ

Bu yazı 9209 defa okunmuştur .

Son Yazılar